Як зробити обважування на ваз.

Аеродинамічний обвіс призначений для додання машині спортивного, зухвалого вигляду і для поліпшення її керованості і поведінки на великих швидкостях. Обвіс переднього бампера служить для того, щоб потік повітря притискав передок машини, обвіс порогів прибирає бічні завихрення і оберігає їх від корозії, обвіс заднього бампера призначений для ліквідації потоків повітря за машиною, які намагаються відірвати від дороги задню частину авто. Обвіси на ВАЗ починають працювати тільки зі швидкості приблизно 120 км/год.
Інструкція
1
Прямо на машині почніть вилепливать ваш майбутній обвіс, наприклад, бампер. Краще це зробити з пластиліну, використовуючи для збереження форми дріт. Подбайте про те, щоб отриману конструкцію можна було легко зняти.
2
Намагайтеся, щоб все було зроблено ідеально, інакше на готовому макеті буде багато метушні. Заздалегідь підготуйте поглиблення під повітрозабірники і додаткові фари і інші елементи, якщо хочете їх зробити.
3
Приготуйте дерев'яний ящик для вашої конструкції, передбачивши підтримки для макета. Потім зробіть гіпсову суміш, яку залийте в ящик, в якому вже висить на підтримках бампер. Тепер запасіться терпінням і чекайте поки конструкція висохне.
4
Після висихання конструкції, вийміть пластилінову форму і у вас в руках залишається гіпсова порожнина, в якій Висвердліть тонкі отвори для відводу повітря. Промажьте її кремом або вазеліном і викладайте стеклотканью. Після того, як викладіть близько 1,5 - 2 мм, прокладете всі тонкої сіткою, а потім знову 1 - 1,5 мм склотканини.
5
Готовий бампер повинен гарненько висохнути і затвердіти. Після цього витягніть його з форми і акуратно обріжте надлишки, зашліфуйте нерівності і виступи, і потім вішайте конструкцію на автомобіль, остаточно підганяючи все на місці.