Як продати і купити автомобіль.

Дуже часто у багатьох людей разом з бажанням придбати новий автомобіль з'являється проблема - а як же це правильно зробити. Ми спробуємо допомогти вам розібратися в цьому питанні.
Вам знадобиться
  • достатня кількість грошей, бажання і терпіння
Інструкція
1
При покупці автомобіля, як і при його продажу, потрібно враховувати дуже багато важливих моментів, про які багато хто забуває, але потім шкодують про це. Для початку необхідно зауважити, що автомобіль повинен завжди бути ретельно вимитий, і це дуже важливо. Якщо ви купуєте автомобіль , на брудному кузові ви не зможете розгледіти дефекти фарбування, дрібні подряпини, вм'ятини, відколи й так далі. Всі ці дефекти впливають на кінцеву вартість автомобіля і, помітивши їх, можна починати сміливо «збивати» ціну. Не зовсім чесні продавці часто спеціально залишають свій автомобіль в невимитую стані, щоб покупець не зміг в процесі огляду виявити якісь недоліки, при цьому вони забувають, що чисте авто завжди виглядає набагато привабливіше, ніж забруднене брудом.
2
Якщо ж ви продаєте автомобіль , вам для початку потрібно привести його в повний порядок, так сказати, справити передпродажну підготовку. Вона включає в себе повну чистку салону автомобіля, приведення в порядок зовнішнього вигляду, ліквідація дрібних дефектів тощо. Покупець повинен бачити, що автомобіль знаходиться в чудовому стані як зовні, так і всередині.
3
Після того, як підготовка автомобіля до продажу буде завершена, і у вас буде на прикметі реальний покупець, ви можете сміливо домовлятися про зустріч і показувати своє авто. Якщо ж ви - покупець і вже оглянули автомобіль , його зовнішній вигляд, можете сміливо сідати в салон і перевіряти, як же там ідуть справи. В салоні автомобіля повинен обов'язково бути приємний запах, ні в якому разі не повинен стояти запах сигаретного диму або ще чого-небудь. Якщо ж ви помітили це, обов'язково зробіть зауваження продавцеві і вкажіть на ці недоліки. Не повинно бути ніяких плям або подряпин, адже ви вибираєте автомобіль для себе: навіщо ж вам потерта і брудна машина, за якої не стежили належним чином. Після цього, звичайно, потрібно перевірити автомобіль на ходу, якщо вас все влаштовує, можна сміливо оформляти угоду і готувати всі необхідні документи. Процедура продажу не має особливих відмінностей, тільки в цьому випадку ви вже зацікавлені приховати всі можливі дефекти, щоб продати автомобіль дорожче, тому не забувайте це враховувати.
Зверніть увагу
Покупець автомобіля буде завжди шукати якісь недоліки у вашому автомобілі, щоб зменшити ціну і отримати знижку, тому дуже важливо підготувати машину до продажу.