Як відмити акваріум.

Після тривалого використання акваріума грунт і вода залишають на стеклах наліт. Його можна чистити, однак часто на стеклах залишаються подряпини й розлучення. Ми розповімо як домогтися сяючої чистоти і прозорості.
Інструкція
1
Такий наліт добре очищати оцтової або лимонної кислотою, акуратно потерши губкою для посуду. Тільки не забудьте після цього добре промити акваріум водою, щоб не залишалося запаху. І ні в якому разі не можна застосовувати ніяку хімію.
2
Багато радять відтирати содою або крупною сіллю. Сіль має хорошим дезинфікуючим ефектом, однак їй можна легко подряпати скло. Для видалення нальоту добре використовувати скребок, бажано пластмасовий або дерев'яний.
3
Можна залишити акваріум в сольовому розчині на час, а потім скористатися цим самим скребком.
4
Грунт також слід промивати кожного разу. Якщо ви промиваєте дрібний пісок, а вода залишається каламутною, то, швидше за все, між піщинками є глина, яка і робить воду такого кольору. Залишається тільки промивати його багато-багато разів, щоб вимити глину. А взагалі, муть через пару днів осідає на дно, вода залишається чистою, а цей осад дуже подобається акваріумним растеніям.Некоторие радять також обробляти грунт температурою - поміщати його в духовку на пару годин.