Як перевірити натяг ременя генератора. ремінь генератора калина.

Слабо натягнутий ремінь генератора в момент збільшення навантаження в електричній мережі автомобіля починає пробуксовувати на шківах, що призводить до зниження коефіцієнта корисної дії генеруючого пристрою, який більш не в змозі виробити зарядний струм необхідної сили.
Вам знадобиться
  • - вузька металева смуга - 50 см,
  • - лінійка.
Інструкція
1
Якщо слабо натягнутий ремінь інтенсивно зношується і може порватися, то його надмірне натяг збільшує навантаження на підшипники генератора , що може стати причиною їх руйнування.
2
Зі сказаного напрошується висновок, і це підтверджується багаторічною водійської практикою, що ремінь на генераторі повинен бути натягнутий відповідно до рекомендацій заводу-виготовлювача. Ані сильнішим, ані слабкіше.
3
Як говориться в інструкції Волзького автозаводу, ремінь, що передає крутний момент від коленвала на шків генератора , повинен прогинатися не більше ніж на 15 мм при наданні на нього зусилля, рівного 10 кг/см.
4
Щоб визначити ступінь натягу ременя генератора , зверху, на шківи коленвала і генератора , укладається вузька металева смуга. Після чого, придавивши центр ременя зверху, з зазначеним зусиллям, лінійкою вимірюється його прогин.
5
У тих випадках, коли виявлені розбіжності з нормативними вимогами, натяг ременя регулюється переміщенням генератора з наступним його закріпленням на натяжна планці.