Як придумати розпис в паспорт. Розписи людей.

Усі молоді люди, особливо дівчата, перед отриманням паспорта замислюються над своїм розписом. Адже щоб отримати цей перший важливий в житті документ, потрібен автограф. Головна проблема в тому, що поміняти підпис після запечатления її в паспорті, вже не можна. Тому вона повинна подобатися власникові.
Інструкція
1
Приступаючи до створення розпису, потрібно вивчити своє прізвище. У більшості людей підпис складається з перших трьох букв прізвища. Тому потрібно просто написати ці три літери на аркуші і уважно подивитися, чи подобається вам.
2
Якщо такий варіант занадто простий або не подобається, можна спробувати написати заголовні букви імені, по батькові та прізвища. Спробуйте написати їх у різних варіантах, наприклад, спочатку ініціали - потім прізвище, і навпаки. Придивіться, який варіант більше подобається.
3
Щоб додати родзинку в розпис, можна закінчення однієї літери зробити початком другої, а кінець другої - початком третьої. Такий варіант досить цікаво виглядає.
4
Ще одним непростим, але красивим варіантом є написання однієї букви в інший. Особливо легко це зробити, якщо в підпису є літери «О», «Е» або «С». Слід підмітити, що чоловіча підпис має містити більш чіткі і прямі лінії, а жіноча може дозволити собі різні вензелі і гачечки.
5
І звичайно, розпис можна завершити якимось розчерком, схожим, наприклад, на кардіограму або щось інше (як піде рука).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n13nX-KcKsI
Корисна порада
Не полінуйтеся потренуватися з придуманим варіантом, це дозволить «набити руку» і запам'ятати всі вигини розчерку. Головне, не забувати, що підпис на все життя, і вона повинна бути легкою у виконанні.