Як прокачувати гальмівну систему.

Повітря, що потрапив в систему гідравлічного приводу гальм, істотно знижує їх ефективність, що іноді стає причиною дорожньо-транспортної пригоди. У зв'язку з тим, що робочий циліндр, в магістралі якого мається повітряна пробка, не здатний передати необхідне зусилля гальмівним колодкам, під час руху автомобіль, в разі екстреного гальмування, не зможе уникнути бокового заносу.
Вам знадобиться
  • - помічник,
  • - ключ для прокачування гальм,
  • - гальмівна рідина,
  • - силіконова або гумова трубка - 0,5 м,
  • - невелика ємність для зливу гальмівної рідини.
Інструкція
1
При появі перших ознак нерівномірного гальмування, машину слід помістити на підйомник або оглядову яму, після чого знизу уважно оглянути трубопровід гальмівної системи, а також внутрішні кожухи коліс, на предмет виявлення слідів підтікання гальмівної рідини.
2
Необхідно врахувати, що повітря в гідропривід гальм просто так потрапити не може. Для цього повинна бути причина, і її необхідно обов'язково знайти і усунути.
3
Після чого неодмінно виконується прокачування гальмівної системи з метою видалення з неї повітря.
4
Схема прокачування гальм для всіх автомобілів однакова. Починається процедура з самого далекого плеча магістралі, тобто з робочого гальмівного циліндра правого заднього колеса. Потім прокачують: лівий задній циліндр, передній - правий, лівий, а останнім прокачується гідровакуумний підсилювач гальм (якщо такий є).
5
Технологія видалення повітря з гідроприводу гальм полягає в наступному:
6
- помічник розміщується на водійському сидінні і накачує рідина в систему , натискаючи на педаль гальма, після того як вона «упреться», помічник, утримуючи її, інформує про це напарника; - після отримання сигналу від помічника, напарник знизу відкриває штуцер для прокачування робочого циліндра гальм, на якому заздалегідь надіта трубка, опущена в пластикову пляшку невеликої ємності (що випливає гальмівна рідина міститиме бульбашки повітря); - коли педаль гальма «провалюється», помічник говорить напарникові про те, щоб він закрив штуцер, після чого знову накачує гальма, і процедура триває доти, поки в витікає рідини не буде бульбашок повітря.
7
Видаливши повітря з одного робочого циліндра, приступають до прокачування наступного за схемою, і закінчують лише тоді, коли повітря буде видалений із системи гідроприводу гальм повністю.
Корисна порада
Під час прокачування гальмівної системи, необхідно час від часу перевіряти рівень рідини в бачку головного гальмівного циліндра, а в разі його зниження - долити її туди.