Як пофарбувати мотоцикл.

Фарбування мотоцикла є дуже складним процесом, яким займаються професіонали. Однак, така покраска коштуватиме не дешево, тому багато байкери фарбують свої мотоцикли самі. Щоб фарбування пройшла вдало, необхідно придбати потрібні матеріали і слідувати інструкції.
Вам знадобиться
  • Фарба, грунтовка, розріджувач, респіратор, пульверизатор, шкурки, шпателі.
Інструкція
1
Для початку, потрібно розвести поліефірную шпаклівку і швидко нанести її на поверхню мотоцикла . Не варто розмішувати її у великій кількості, інакше можна не встигнути нанести її, і вона засохне. Найкраще шпаклювати одним мазком, щоб уникнути виникнення нерівностей на поверхні. Зайве необхідно прибирати, користуючись шкуркою. При нанесенні першого шару шпаклівки використовуйте великі абразивні шкурки без вологозахисту.
2
Далі застосовуються шкурки -200, 240, а поверхня обробляється спільно з водою. Після того, як поверхня стає гладкою, можна приступити до грунтовки. Грунт буває однокомпонентний, порозаполнітельний, що труїть. Якщо з мотоциклом проводились зварювальні роботи, то без грунтовки не обійтися. Її потрібно розвести до рідкої консистенції, щоб можна було наносити як фарбу. Плюс грунтовки в тому, що вона швидко висихає. Якщо при натисканні пульверизатора, виприсківает великі краплі грунтовки, і вона лягає нерівно на поверхню, то грунтувальний матеріал необхідно ще розбавити. Перед нанесенням грунтовки необхідно знежирити поверхню мотоцикла . Перший шар наноситься щадить ґрунтовкою, другий через 15 хвилин - однокомпонентною, третій - двухкомпонентной. Ще через 15 хвилин потрібно нанести виявітель. За допомогою нього, можна визначити наявні нерівності на поверхні. Наступного дня після висихання, необхідно повторно провести ошкурювання.
3
Після того, як поверхня мотоцикла стала гладкою і рівною, її потрібно протерти, обсушити і обклеїти малярським скотчем ті місця, які фарбуванні піддаватися не будуть.
4
Для фарбування мотоцикла фарбу потрібно вибирати якісну, з усім комплектом - лаком, розчинником, пігментом, затверджувачем.
5
Перед тим, як приступити до фарбування, необхідно встановити мотоцикл так, щоб до нього можна було підійти з будь-якого боку. Температура в приміщенні повинна бути не менше 20 градусів. Далі потрібно змішати фарбу - спочатку пігмент: металік, перламутр або акрил. Перший шар наноситься - фон, потім - рідна фарба та лак.
6
Пігмент розлучається по інструкції і наноситься тонким шаром на поверхню мотоцикла . Дуже важливо при нанесенні цього шару пройти пульверизатором все згини, кути і проеми.Через 15 хвилин можна приступити до фарбування всієї поверхні мотоцикла . Нанесених шарів повинно бути як мінімум - три. Після нанесення фарби (через 20 хвилин) можна обробити поверхню лаком.
7
Якщо після фарбування маються патьоки й нерівності, то через тиждень можна провести полірування поверхні.
Корисна порада
При фарбуванні мотоцикла обов'язково потрібно використовувати респіратор і спеціальний одяг.