Як закріпити дзеркало на стіні. Як закріпити на стіні порцелянове блюдо.

Житло сучасної людини складно уявити без дзеркала - воно є у ванній, в передпокої, в кімнаті. Здається, що повісити дзеркало на стіну дуже легко, але коли берешся за справу, іноді заходиш в глухий кут.
Інструкція
1
По-перше, стіни бувають різні. Що робити, якщо у ванній щойно закінчився ремонт, і на нову плитку потрібно повісити дзеркало , та ще й так, щоб воно не тріснуло? Неякісна або неправильно покладена плитка, швидше за все, трісне, коли ви почнете її свердлити, але будемо сподіватися на краще, раз вже ми заздалегідь не вибрали місце під нього.
2
Спочатку позначте місця під отвори. А потім обережно зробіть їх. Можна робити це за допомогою шуруповерта.А тільки потім починайте акуратно сверліть.Сверліте стіну під плиткою, щоб дзеркало висіло не так на плитці, а трималося на стіні .У ці отвори вставте дюбелі , закріпіть дзеркало . Ось, в принципі, і готово!
3
Зазвичай в комплекті вже йдуть всі кріплення і дюбеля, але можна і купити їх окремо. Якщо ж дзеркало продавалося без кріплень і навіть без отворів, то навряд чи у вас вийде зробити отвори самостійно. Раз вже ви купили таке дзеркало , краще відвезіть його професіоналам.
Зверніть увагу
Якщо ви заздалегідь вибрали місце під дзеркало, то можна прикріпити його за допомогою цементу. Якщо дзеркало не дуже важке, можна взагалі приклеїти його на клей, навіть до плітке.А щоб не було зайвих проблем, краще всього заздалегідь визначитися з місцем, призначенням і способом кріплення дзеркала.
Без дзеркала в будинку не обійтися. Це не тільки обов'язковий атрибут ванної кімнати, але і в передпокої воно обов'язково потрібно, щоб приводити себе в порядок і посміхатися собі перед виходом у світ. Добре, що зараз є нові технології, що дозволяють вішати дзеркала без свердління стін.
Вам знадобиться
  • Дзеркало
  • Розмова скотч
  • Силіконовий герметик
  • Обезжириватель
Інструкція
1
Перед тим, як вішати дзеркало, нам потрібно захистити шар амальгами від руйнування, щоб уникнути обсипаються країв. Це можна зробити, завдавши на зворотну сторону дзеркала шар втиснути фарби.
2
Потім робимо розмітку того місця, де буде висіти наше дзеркало. Прикладаємо його до стіни і точно обводимо олівцем.
3
Потім прибираємо дзеркало. Наше завдання полягає в тому, щоб повністю знежирити ацетоном або спиртом приклеювані поверхні. Природно, якщо на стіні присутні паперові шпалери, їх обов'язково потрібно видалити. Потім зачищаємо і знежирюємо, як стіну, на яку ми будемо кріпити, так і дзеркало.
4
Потім нарізаємо спеціальний двосторонній скотч на смужки довжиною 7-10 см. Наклеюємо підготовлені смужки через кожні 15 см на стіну, обов'язково вертикально. Між ними видавлюємо великими краплями силіконовий герметик.
5
Потім беремо дзеркало і прикладаємо до стіни. Спочатку дзеркало лягає на герметик, і у вас є можливість трохи підрівняти його відносно стіни. Як тільки дзеркало торкнеться скотча, вирівнювання слід припинити. Далі щільно притискаємо, фіксуємо дзеркало, і, як тільки скотч приклеївся, дзеркало закріплено на стіні.
Корисна порада
Якщо у вас немає ацетону для знежирення поверхонь, можна використовувати спирт. Звичайну обробку проводите ретельніше.