Як зробити самому кисневий коктейль. самостояткельно пріготовітькіслородние коктейлі.

Кисневий коктейль - це дуже зручний і доступний спосіб займатися щотижневої профілактикою і лікуванням різного роду захворювань. Кисневий коктейль надходить у шлунок і всмоктується в його стінки. Таким чином, кисень поступає в кров набагато швидше легеневого дихання. Кисень в крові проходить через всі життєво необхідні точки організму і сприяє обміну речовин, стимулює стінки кишечника і шлунку, що допомагає травленню і не дає їжі перетворюватися в «харчової отрута», затримуючись в шлунково-кишковому тракті.
Вам знадобиться
    • кисень
    • фіто коктейль з лікарськими
    • вітамінними і смаковими добавками
Інструкція
1
Для приготування цього смачного і корисного напою використовуйте кисневий коктейлер. До концентратора кисню підключіть коктейлер, в якому утворюється піна з заправленої рідкої основи.
2
Приготувати коктейль можливо без використання складної техніки. Для цього придбайте спеціальний комплект, що складається з балончика для утворення кисню і пакетики з сухою сумішшю вітамінів. В стакан насипте суміш і залийте її двома столовими ложками води, після чого суміш необхідно наситити киснем з балона - коктейль готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XCFvRGy08Bk
Корисна порада
Для нормальної роботи дорослого організму пийте кисневий коктейль три рази на день - один вранці і дві ввечері. Дітям достатньо однієї склянки вранці і ввечері.