Як зав'язувати великий краватку.

Галстук , шийний платною, шарф - існує безліч видів аксесуарів, мета яких - оживити сорочку з коміром або інший вид топа, однотонного або з неяскравим малюнком. Залежно від форми краватки: довжини, ширини, малюнка та інших деталей. Великі, широкі галстуки слід зав'язувати простим вузлом, не обтяжують загальний образ. До таких вузлів відноситься простий, або вільний вузол.
Інструкція
1
Перекиньте краватку через піднятий воріт сорочки горілиць. Широкий кінець повинен знаходитися праворуч.
2
Оберніть широкий кінець двічі навколо вузького (лицьова сторона повинна бути зовні). Заведіть кінець тому.
3
Просмикніть кінець краватки через петлю, розправте вузол.
4
Інший вузол для краватки. Перекиньте краватку через воріт виворотом вгору. Широкий кінець справа.
5
Оберніть вузький кінець широким, заведіть широкий вгору і через отриману петлю.
6
Заведіть широкий кінець зсередини вправо і оберніть петлю, щоб він знову опинився ззаду. Просмикніть кінець через петлю. Поправте вузол.
Краватка є важливим аксесуаром чоловічого гардероба. Образ елегантного, привабливого чоловіка не мислимо без цієї деталі. Краватка може розповісти про свого господаря багато чого. Його вибір говорить не тільки про достаток господаря, а й про його смак, почутті гумору, і навіть самооцінці. Тому до підбору краватки потрібно поставитися з особливою ретельністю. Важливо не просто правильно підібрати краватку, але і красиво його зав'язати. Існує кілька способів зав'язування вузлів на краватці.
Вам знадобиться
  • - галстук,
  • - сорочка.
Інструкція
1
Найпростіший вузол - це «Four-in-hand», що в перекладі з англійської мови «чотири в руці». Для цього вузла підходить будь-яка краватка. Матеріал і довжина ролі не грають. Підніміть комір і Протягніть краватку під ним, так, щоб праворуч перебував вузький кінець, а зліва - широкий.
2
Зведіть їх хрест-навхрест, щоб широкий кінець краватки виявився поверх вузького.
3
Заведіть широкий кінець за вузький і знову заведіть вправо, зверху вузького, хрест-навхрест.
4
Потім просмикніть широкий кінець в петлю під горлом і витягайте вгору.
5
Після цього просмикніть кінець краватки в другу петлю, трохи нижче, отриману внаслідок пророблених вище дій, і тягніть вниз, притримуючи вузол. Підтягніть вузол до коміра і все готово.
6
Наступний вузол - «Windsor». Такий вузол вважається класичним, але виконати його складно і відразу запам'ятати послідовність дій не у всіх виходить. Тут потрібно «набити руку». Зведіть кінці краватки хрест-навхрест, аналогічно першому вузлу, щоб зверху виявився широкий кінець.
7
Пропустіть широкий кінець під вузьким. Протягніть його в петлю під коміром.
8
Тепер знову пропустите широкий кінець краватки під вузьким, витягніть його вліво і простягніть вправо, зверху вузького вузла.
9
Знову просмикніть широкий кінець в петлю під коміром і всуньте його в вузол. Вийшов вузол затягніть і розправте під коміром.
10
Залежно від ширини краватки і від положень вузького і широкого кінців, які можна змінювати в процесі зав'язування краватки, буде змінюватися і розмір вузла.
Зверніть увагу
Чоловікам з великими рисами обличчя і з товстою шиєю рекомендуються широкі вузли («віндзор»). Худорлявим чоловікам краще віддати перевагу тонким і акуратним вузлам (простий, «Напіввіндзор»).
Корисна порада
Підбирайте розмір вузла до ширини комірця сорочки.