Як оформити буклет.

Щоб якісно надрукувати буклет - зверніться в друкарню, яка зробить це професійно. Перед тим як здати своє замовлення - вивчіть послідовність і особливості поліграфічного процесу. Ось основна корисна інформація про те, як йде оформлення буклет а.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно час.
Інструкція
1
Визначтеся з темою буклет а. Слово « буклет » прийшло до нас із Франції і перекладається як «колечко». Відповідно, це поліграфічне виріб, виготовлений на одному аркуші, і складене таким чином щоб текст міг бути прочитаний без розрізання. У вигляді буклет ов зазвичай видаються путівники, карти, реклами, проспекти, програмки.
2
Попрацюйте над темою буклет а і текстовим змістом. Незважаючи на те, що буклет и зазвичай бувають не великого розміру, він цілком дозволяє помістити на його сторінки ємний і інформативний текст. Наприклад, розповісти про свій товар/послугу, прайс-лист, ілюстрації і карту проїзду до вашого офісу.
3
Розробіть дизайн. Залежно від теми буклет а виберіть колірну гамму, шрифт і стиль зображення. В ідеалі - хороший дизайн буклет а, це поєднання зовнішнього і виду та інформаційного змісту, колірного рішення доповненого елементами фірмового стилю.
4
Виберіть формат. Найпопулярніший формат для буклет а - А4 з двома фальцами. Хоча за вашим бажанням ви можете замовити будь-який формат - природно, це вплине на вартість.
5
Виберіть «прикраси». Сучасні технології дозволяють прикрашати поліграфічні вироби різними дизайнерськими вишукуваннями. Можливі: тиснення (у тому числі срібне і золоте), покриття офсетним або УФ-лаком, каширування, конгрев, ламінування. Все, що вам підкаже фантазія і дозволять фінанси.
6
Ви все обдумали - можна звертатися в друкарню і втілювати задум в реальність.
Зверніть увагу
Знизити вартість буклета можна замінюючи деякі складові на більш дешеві.
Корисна порада
До переваг цього виду рекламної поліграфічної продукції можна віднести те, що вона порівняно недорога.