Як постригти йорка. Як самостійно постригти йорка.

Йоркширские тер'єри - милі і забавні собачки. Але у них від природи дуже довга шерсть, яку треба регулярно підстригати. Інакше вона буде волочитися по землі, собака збере всю грязь на прогулянці, виглядатиме неохайно. Якщо ви збираєтеся виставляти свого вихованця, не обійтися без стрижки у майстра в зоосалон. Якщо ж вихід в сетной планується, можна підстригти йорка самостійно.
Вам знадобиться
  • Ножиці, гребінець, машинка для стрижки, крейда.
Інструкція
1
Для початку ретельно і акуратно розчешіть шерсть собаки. Приберіть все ковтуни, склеившиеся волоски. Якщо зробити це важко, скористайтеся товченою крейдою: нанесіть його на шерсть і потім розчісуйте. Потім висушіть шерстку, зробіть на спинці прямий рівний проділ.
2
Тепер можна приступати до стрижки. Акуратно підрівняйте ножицями обсекшіеся кінчики, обрізавши їх до потрібної довжини. Обробіть область переходу від чола до носа. Вона повинна представляти із себе рівний трикутник. Зістрижіть волосся під хвостом, в області паху і пахв, близько подушечок лап залиште 5 мм. Шерсть на грудях і шиї зістрижіть до нижньої щелепи. Хвіст можна підстригти так, як вам подобається - подивіться фото, проявіть фантазію.
3
Тепер можна зайнятися вушками - шерстку на них теж треба підстригати. Приберіть пінцетом зайві волоски з слухового проходу. Потім підстрижіть шерсть на вушках у вигляді перевернутої латинської V. На вушках краще працювати машинкою. Зістрижіть з верхньої третини вуха волоски покороче, стригите у напрямку росту шерсті. Обробляйте і зовнішню, і внутрішню сторони вуха. По закінченні ножицями підрівняйте краю, сформувавши гострий куточок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WpnzJNGqTkA
Корисна порада
Перший раз краще підстригти йорка у фахівця, а потім, подивившись, як це робиться, спробувати самому.