Як подивитися, хто був на моїй сторінці.

Якщо ви користуєтеся такими соціальними мережами, як Однокласники або Вконтакте, вам, напевно, закрадалися в голову думки: «Як би подивитися, хто був на моїй сторіночці ?».
Інструкція
1
Секрет досить простий, однак працює все не зовсім так, як багатьом користувачам б хотілося. Для цього потрібно, щоб людина не просто зайшов на вашу сторінку, а запустив в ній особливе додаток, який вам потрібно встановити. Воно називається «Слідопит». Знайти його можна, ввівши назву додатка в пошуку, вбудованому в сайт ВКонтакте. Встановіть його. Хоча розробники цього додатка стверджують, що адміністрація сайту його блокує.
2
Щоб «зловити» більше народу, спочатку змініть на своїй сторіночці поле «Веб-сайт». Людині, напевно, стане цікаво, що у вас за сайт такий. Тут він і піймається в вашу «пастку». А ви будете знати, коли і хто відвідав вашу сторінку Вконтакте. Для цього перейдіть на свою сторінку, натисніть «Редагувати», після чого виберіть вкладку «Контакти» і в поле під назвою «Особистий сайт» вставте посилання на додаток.
3
Також можна помістити цю цікаву посилання у себе в статусі і на стіні. Чим в більшій кількості місць вона буде відображатися, тим більше людина ви «зловите».
4
Зробіть «Слідопита» першим додатком у списку. Так воно буде завжди на виду. Для цього достатньо натиснути «Додатки» і перетягти потрібне вам додаток на самий верх, затиснувши ЛКМ.
5
Пошліть повідомлення аноніму. Можна скористатися хитрістю, пославши повідомлення або лист аноніму, який покидає про вас думки. Якщо він клацне на посилання, його особистість тут же розкриється.
6
Запросіть своїх друзів встановити додаток, помістивши посилання їм на стіну. Друзі, швидше за все, оцінять додаток і піднімуть ваш рейтинг. Щодо сайту ВКонтакте це все.
7
А ось в Одноклассниках дивитися відвідувачів вашої сторінки можна взагалі без жодних зусиль. Так як це, напевно, єдина соціальна мережа, яка з самого початку передбачала дану функцію. Просто зайдіть в свій профіль, виберіть меню «Гості» і дивіться, хто і в який день мав щастя відвідувати вашу сторінку.