Як покрити металочерепицею. карнизна планка дача.

Процес покриття даху металочерепицею залежить від правильності пристрою дерев'яної обрешітки, яку краще робити з дощок товщиною від 25 до 30 мм і шириною 100 мм. Зовсім необов'язково влаштовувати суцільну обрешітку, а крок між дошками визначається типом черепиці, обраної вами. У деяких її видів «черепички» (окремий елемент) має довжину 35 см. Відстань між дощок обрешітки для таких видів черепиці потрібно вибирати відповідним даної величині.
Інструкція
1
При покритті даху металочерепицею пам'ятайте, що гідроізоляцію потрібно укладати під обрешітку. Так волога від внутрішньої поверхні черепиці буде відводитися з боку теплоізоляції.
2
Влаштовуючи кроквяну систему, не забудьте врахувати тип металочерепиці. Відноситься це, перш за все, до висоті торцевої планки. Ця планка повинна розташовуватися вище обрешітки і бути рівною висоті профілю даного покрівельного матеріалу. При влаштуванні карнизною планки враховується нахлест близько 10 см, а також кріплення до обрешітки за допомогою оцинкованих цвяхів з кроком 30 см, якими кріпиться також торцева планка. Щоб посилити жорсткість коньковой планки, краще прокляття під її підставу ще пару дощок.
3
Новачки не завжди уявляють, як покривати дах металочерепицею . А робити це потрібно, грунтуючись на типі даху. Якщо вона шатрова, кріплення аркушів черепиці починають від центру (найбільш високої точки), поступово опускаючись до карнизів. А якщо дах двосхилий, тут потрібно кріпити листи металочерепиці вже з торців.
4
Кріплять металочерепицю за допомогою використання покрівельних шурупів, які мають спеціальний ущільнювач. Вставляти їх потрібно в прогині під хвилею. Для роботи вам знадобиться електрична дриль зі спеціальною насадкою для шурупів.
5
І ще одна порада, який допоможе зрозуміти принцип монтажу металочерепиці: в місцях стиків і під коником необхідно влаштувати ущільнювальні стрічки. Навіть якщо вам твердять, що це необов'язково, не полінуйтеся. Підстраховка ніколи не завадить.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=irqVHLpc5GY