Як помістити ярлик. Як помістити все що перебувати на панелі завдань.

Використання панелі швидкого запуску в операційній системі Windows XP дозволяє збільшити продуктивність роботи в цій системі. При безлічі розкритих вікон відкриття якої-небудь програми або її ярлика з робочого столу виглядає вельми скрутним заняттям. Уявіть, що ви використовуєте кілька вікон програм, а вам необхідний ярлик знаходиться на робочому столі або в певній папці. На пошук і запуск цього ярлика ви витратите час, але при розміщенні цього ж ярлика в панель швидкого запуску, ваша робота з пошуку ярлика буде зведена до мінімуму - достатньо клікнути на ярлику програми.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP, панель швидкого запуску, ярлики програм.
Інструкція
1
Панель швидкого запуску має плюси і не має мінусів, так званий безпрограшний варіант. Все ярлики, розміщені на цій панелі, запускаються при одинарному натисканні на клавішу миші. До того ж ця панель знаходиться завжди поверх інших вікон і може автоматично згортатися. Якщо ви не знаєте, що це таке, то панель, яка знаходиться в самому низу екрану (з кнопочкою «Пуск») є панеллю задач. А ярлики програм, які розміщені на цій панелі, знаходяться на шуканої панелі швидкого запуску.
2
Якщо ви не бачите цю панель, значить, вона ще не активована. Для відображення цієї панелі натисніть правою кнопкою миші на панелі задач, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Перед вами з'явиться вікно «Властивості панелі завдань». В цьому вікні необхідно поставити прапорець навпроти пункту «Відображати панель швидкого запуску». Для автоматичного приховування панелі завдань, є сенс активувати пункт «Автоматично приховувати панель завдань». Тимчасова відсутність цієї панелі економить додаткове вільне місце при перегляді графіки. Для збереження всіх змін, натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку «ОК».
3
Для додавання ярлика на панель швидкого запуску, необхідно затиснути лівою кнопкою миші потрібний ярлик або файл запуску програми на робочому столі і перетягнути на панель задач. Як тільки з'явиться вертикальна риса, відпустіть ліву кнопку миші. Ваш ярлик повинен з'явитися на панелі швидкого запуску.
4
Якщо ви не бачите ярлик на цій панелі, швидше за все, він опинився в прихованих ярлика х. Для його виявлення натисніть на значок стрілок на панелі швидкого запуску, у списку ви можете виявити шуканий ярлик.