Як підтримувати вагу.

Питанням утримання ваги після дієт зайнялися психологи. Вони пояснюють механізм "потовстіння" емоційним ставленням до їжі. Зміна реакції на їжу повинно привести до підтримки потрібного ваги . Будь-яка дієта без самонавіювання буде тільки короткочасним рішенням довготривалих проблем.
Вам знадобиться
  • самоконтроль, спокій, впевненість у власних силах
Інструкція
1
"Я можу вилікуватися і не повертатися до попереднього стану, яке мене не влаштовує!" - Ці слова слід частіше говорити самому собі. Вважаєте, що у вас немає сили волі? Швидше за все, це невміння справлятися зі стресами. Щоб підтримувати свою вагу, намагайтеся не приймати їжу через утому, коли нудно, під час хвилювань і т.д., тобто не "заїдайте" проблеми.Люді їдять більше, ніж потрібно, бо "смакоту" тимчасово дарують їм радість. У підсумку їжа здається людям ліками від поганих пригод, їм начебто стає краще від їжі. І наступного разу вони знову їдять для підняття настрою. Але харчування не єдина допомога при надмірній кількості негативних емоцій. Їжа грає зовсім іншу роль в житті людини.
2
Для тих, хто намагається втриматися в новому образі, дуже важлива віра в успіх. Варто гнати від себе негативні думки. Треба навчитися винагороджувати себе за зміну звичок. Важливо знайти стимул і мотивацію. Регулюючи свою вагу, не треба лаяти себе за зриви.
3
Те, як людина їсть, не менш важливо, ніж те, що він їсть. Щоб не погладшати назад, слід приймати їжу повільно, відпочивати в процесі їжі, розмовляючи або думаючи. Варто жувати повільно і ретельно, тоді щоб насититися, вистачить невеликої кількості їжі, і до того ж вона краще засвоїться. Важливо їсти повноцінний сніданок, обід і вечерю, не перекушувати, сидячи перед комп'ютером або телевізором, не читати і не працювати під час харчування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xcIvdryYDHg
Зверніть увагу
Необхідно навчитися точно розуміти, коли ви голодні, не плутати спрагу і голод.
Корисна порада
Не можна один день наїдатися "від пуза", а на наступний день болісно голодувати. Це безсистемний і шкідливий для здоров'я підхід до утримання потрібної ваги.