Як зробити молоко жирним.

Багатьох мам лякає дивний блакитний колір грудного молока. Наслухавшись всяких розповідей про грудне вигодовування і родах, вони помилково вважають, що блакитний відтінок є показником низької жирності молока. Нібито воно виходить порожнім як вода, а малюк їм не наїдається. В цьому випадку деякі матусі негайно відправляють рідних в аптеку за молочними сумішами, а інші пробують всілякі народні рецепти, щоб збільшити жирність молока. Сподіваємося, ця стаття прояснить ваші сумніви.
Інструкція
1
Не можна візуально визначити, жирне молоко чи ні. А світло-блакитний відтінок не є приводом для паніки. Просто малюк спочатку п'є так зване «переднє» молоко , яке дійсно складається на 90% з води. Малюк тим самим втамовує спрагу. Через деякий час активного смоктання починається надходження «заднього» молока, насиченого безліччю поживних речовин (у тому числі і жирів). Саме тому фахівці в області грудного вигодовування радять не міняти груди за один період годування, не обмежувати час годування за маминим вимогу і опісля не зціджуватися. Тоді дитина отримає необхідну кількість як «переднього», так і «заднього» молока і буде ситим і задоволеним.
2
Треба якомога менше нервувати і намагатися отримувати якомога більше позитивних емоцій, щоб вигодовування було успішним. Будь-яке занепокоєння і тривога негативно позначиться не тільки на вашому настрої, але і на настрої вашого малюка і на кількості молока. Варто довіритися природі - материнське молоко не може бути «поганим» за визначенням. Дитина в будь-якому випадку отримає всі необхідні корисні речовини.
3
А якщо ваш малюк погано набирає вагу, страждає від відсутності апетиту і нерегулярно випорожнюється, це може означати, що ви, можливо, неправильно прикладали його до грудей, невдало підбирали інтервали годування і так далі.
4
Якщо вам все-таки здається, що ваше грудне молоко не така жирне, наскільки це необхідно, спробуйте скорегувати свою дієту, вдавшись до одного з перевірених народних рецептів.
5
Візьміть ядра волоських горіхів і залийте їх гарячим молоко м. Через півгодини ви можете приймати цю суміш два рази на добу, але не більше третини одного стакана за прийом. Тільки врахуйте, що зловживати цим засобом не варто, так як у малюка може розвинутися алергія на горіхи.
6
За півгодини до початку чергового годування можна пити чай з молоко м. Тим не менш, це теж краще робити обережно, бо білок коров'ячого молока не дуже-то корисний для малюка, так як може викликати болі в животику.