Як зробити боксерський мішок. Як зшити боксерську грушу фото.

Боксерський мішок або боксерську грушу сьогодні дуже легко купити в магазині спорттоварів. Але можна зробити її і самому. Способів дуже багато. Розглянемо найприйнятніший.
Інструкція
1
Кращим зовнішнім матеріалом служить шкіра - це можуть бути і старі шкіряні куртки, і чоботи. Шкіра довго не рветься, не мажеться і не залишає саден на руках. Але крім шкіри все ж використовують брезент, щільна тканина та інші матеріали. Ми зупинимо вибір на шкірі.
2
Для початку візьміть шкіряне полотно. Його довжина зазвичай близько 150 см. Складіть навпіл, прошийте дві вертикальні лінії по 2-3 рази капронової ниткою, а кути прошийте по дузі так, щоб вийшло кругле дно.Далее зшийте другий мішок , діаметром на 0, 5-1 см менше першого і третій, ще меншого розміру. Вони вкладаються один в одного.
3
Кілька мішків шиють для того, щоб груша була якісною і щоб пісок в ній не пиліл. До речі, шви можна додатково проклеїти.
4
Наступна стадія - наповнювач. Він може бути різноманітним - тирса і пісок, галька, інші дрібні камені, нарізані гумові шини та ін. Найкраще внутрішній мішок набити галькою або іншими негострими камінням, а місце, що залишилося заповнити піском - так груша буде достатньо твердою і міцною.
5
Далі для ущільнення піску і каменів можна кілька разів вдарити мішок про підлогу, щоб він утрамбувати.
6
По верхній окружності ушийте кільце, яке через карабіни вішається на ланцюгу. Можна зробити трохи простіше і підвісити вашу грушу в пробки шурупами на стелю.
7
Міцність кріплення прямо пропорційна вазі груші. Чим легше груша, тим простіше прикріпити її. Найкраще розмістити такий спортивний інвентар в гаражі або на дачі.
Корисна порада
Крюк, який часто використовують новачки, зазвичай не витримує маси груші і його зриває. Є інший спосіб кріплення: капронову ремінь або капронова стрічка пріворачівается до стелі, і груша підвішується альпіністським карабіном.
Мішки можуть знадобитися в найнесподіваніших ситуаціях. Наприклад, ви зібралися переїжджати і хочете упакувати частину речей так, щоб вони не промокли. Великий поліетиленовий або паперовий мішок в такій ситуації незамінний.
Вам знадобиться
  • Поліетиленова плівка для теплиць
  • Апарат для зварювання поліетилену
  • кравецькі лінійка
  • Металевий кутник
  • Ножиці з прямими лезами і фігурні
  • Велика дошка, на якій можна виконувати термічні роботи
Інструкція
1
Викроїте мішок . Якщо вам потрібен великий мішок по ширині поліетиленової плівки, необхідно викроїти два прямокутника. Якщо ширина не настільки важлива, складіть плівку вдвічі по довжині і зробіть одну деталь. У тій же послідовності робиться і мішок з непромокаючої папери.
2
Зваріть бічні сторони і низ мішка. Мішок з паперу можна скріпити з боків звичайними канцелярськими скріпками.
3
Обробіть незшитий зріз фігурними ножицями.
Зверніть увагу
Апарат для зварювання поліетилену можна замінити паяльником або апаратом для випалювання. При цьому зварювати поліетилен необхідно по металевій лінейке.У мішків з непромокаючої папери є ще одна перевага: вони погано рвуться, так що при перевезенні ваші речі не пострадают.Вместо желатину можна використовувати казеїн.
Корисна порада
Для паперового мішка можна використовувати залишки шпалер. Папір необхідно попередньо вимочити у водному розчині желатину з формаліном. Желатин необхідно додавати до отримання насиченого розчину. Після цього додають 1% розчин формаліну. Після вимочування папір необхідно добре просушіть.Для виготовлення паперового мішка дуже зручний швидкозшивач і скрепкі.Бумажний мішок краще зробити подвійним. Не рекомендується використовувати газетну бумагу.Фігурние ножиці можна замінити різаком для фотографій.