Як зробити расприжка.

расприжка прийшла в світ геймерів із серії ігор Quake. Тільки там для того щоб робити расприжка , не потрібно в консолі нічого вводити. Тому і з распригом в цій грі немає особливих проблем. Минув час, і хтось зважився спробувати зробити расприжка в грі Counter Strike. Напевно, людині довелося помучитися з консольними командами, повозитися в інтернеті і пошукати корисну інформацію. У кожному разі, расприжка тепер використовується повсюдно, хоча і вважається багатьма геймерами читом.
Інструкція
1
Отже, відкрийте консоль і введіть в ній ось такий рядок: alias "name" (+ jump; wait; -jump; wait;). Все це вводиться в один рядок. Те, що написано в дужках, потрібно записати п'ять разів поспіль і взяти в лапки. Вийде, що стрибки будуть робитися з маленькими паузами, що полегшують расприжка . Слово "name" - це будь-яке ім'я, яким можна назвати расприжка . Обов'язково ставте всі знаки пунктуації, які позначені вище. І не робіть пропусків між повторюваними частинами з дужок, інакше расприжка може не вийти.
2
Запишіть в консолі ще одну команду: alias -bjskutt "-jump". Ця команда вам допоможе не гальмуватися після кожного стрибка, так що вона теж обов'язкова для введення.
3
Йдемо далі. Введіть: bind "кнопка стрибка" "name". До речі, зазвичай для стрибка використовується клавіша «Пропуск» («space»), а отці расприга вибирають для цього праву кнопку мишки.
4
Введення консольних команд на цьому закінчено. А тепер кілька слів про техніку стрибка: Кнопку руху вперед зовсім не обов'язково натискати постійно. Досить буде одного разу на початку расприжка. Сама ж расприжка робиться за допомогою кнопок ковзання вправо-вліво (стрейфи), клавіші стрибка і мишки.
5
Спочатку натисніть кнопку руху і рушите мишку вправо. Відразу ж натисніть на клавіатурі клавішу руху вправо. Потім йде стрибок, а в момент приземлення мишка виводиться різко вліво і в той же момент натискається кнопка лівого стрейфа. Чергуйте ці операції, і з часом ви навчитеся керувати своєю расприжка і робити її більш швидкісний. Головне тут - це «ловити» момент приземлення, тут же натискаю потрібні клавіші, от і все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bevu7lKk9l4