Як збільшити швидкість ADSL-з'єднання.

Існує служба QoS, яка 20% будь-якого сполуки (у тому числі ADSL) резервує для програм, що використовують цей самий QoS. Це відбувається, навіть якщо служба не включена.

Частина каналу продовжує резервуватися. Збільшення значення цих відсотків збільшує і швидкість з'єднання. Однак робити це потрібно вручну. Робиться це так. Заходьте в Пуск, клікайте на Виконати і пишіть в рядку «gpedit.msc» .Потім дотримуйтесь шляху Конфігурація комп'ютера -> Адміністративні шаблони -> Мережа -> Диспетчер пакетів QoS. У вкладці «Обмежити резервовану пропускну здатність» клікніть на властивості. У разі якщо цей параметр відключений, включите его.Щелкаем на властивості цього параметра. Якщо параметр вимкнений, включаємо його. А в поле для значення обмеження пропускної здатності ставте 0. Залишилося тільки натиснути ОК і перезапустити комп'ютер. Швидкість повинна збільшитися.

При роботі на комп'ютері бувають випадки, коли необхідно скачувати яку-небудь інформацію. Це можуть бути звичайні текстові документи, фотографії, музика, фільми і т.д. Але не завжди цей процес проходить швидко. Швидкість вашого Інтернету може вас підвести і забрати багато часу.
Інструкція
1
Причин падіння швидкості завантаження і методів вирішення цієї проблеми може бути декілька: Сучасні антивіруси досить серйозно навантажують мережевий трафік, і дуже часто при закачуванні файлів або грі в онлайн ігри, ми бачимо, що пінг занадто високий. Відмінним дією в такій ситуації буде тимчасове відключення вашого антивіруса.
2
У браузері IE (Internet Explorer) можна скинути всі настройки на стандартні. Бувають випадки, коли користувачі натискають там зайві кнопочки, і в підсумку йде падіння швидкості. Щоб скинути настройки на стандартні потрібно вибрати підменю "Сервіс" => «Властивості оглядача» => «Додатково» => «Скидання».
3
Після довго «плавання» на просторах інтернету, потрібно очищати «Кеш». Дуже часто файли, що залишилися в кеші, значно сповільнюють швидкість інтернет з'єднання. Для цього потрібно вибрати підменю "Сервіс" => «Властивості оглядача» => «Видалити» => «Видалити тимчасові файли».
4
Найчастіше багато плагіни сильно впливають на швидкість вашого інтернет з'єднання. В такому випадку вам доведеться відключити деякі надбудови. Приміром, в браузері IE, це робиться наступним чином: «Сервіс» => «компонентами» => «виділяємо потрібну строчку» => «тиснемо відключити».
5
Перевіряємо свій комп'ютер на наявність вірусів. Деякі типи вірусів можуть досить серйозно споживати інтернет трафік, тому краще за все перевірити свій комп'ютер.
6
Найчастіше сам інтернет провайдер ставить деякі обмеження на користувачів, і можливо ви потрапили під таку «роздачу». У такому випадку потрібно зателефонувати в службу підтримки та уточнити дане питання.