Як продати квіти.

Квіти - продукт, який протягом короткого терміну часу втрачає свій товарний вигляд. Для того, щоб отримати максимальний прибуток, необхідно або розміщувати квіти в місцях максимального скупчення людей, яким вони можуть бути потрібні, або створити умови, при яких вони знаходяться в схоронності якомога більш довгий кількість часу. Задача продати квіти як така стоїть перед продавцями, перед вами ж, як перед власником бізнесу, стоїть завдання грамотної організації.
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте стандартні місця скупчення цільової аудиторії. Це вокзали, аеропорти, автовокзали - все, що так чи інакше пов'язане з зустрічами і проводами. Люди купували, купують і будуть купувати квіти в таких місцях для своїх знайомих, використовуйте це, розмістивши свою точку в найбільш прохідному якому зручному місці.
2
Має сенс орендувати торгові площі або на території, або поряд з супермаркетами, розташованими в спальних районах. Найчастіше при виборі квітів люди акцентують увагу не на вартості букета, а на те, наскільки по шляху знаходиться торговий павільйон з квітами.
3
Використовуйте можливість вибору букета, замовлення та доставки через інтернет. Надавайте послугу доставки за вказаною адресою в визначений час - іноді люди хочуть зробити сюрприз своїм близьким, але не можуть вийти з дому, тому як відразу будуть розкриті. Багато знаходяться далеко від своїх близьких в їх дні народження або в пам'ятні дати. І саме тут з'являєтеся ви, надаючи можливість скористатися вашими послугами.
4
Не забувайте про свята і пам'ятні дати - в ці дні має сенс наймати тимчасових працівників для роботи "в полі". У подробицях, вони повинні будуть ходити по центру міста з великими кошиками квітів і пропонувати їх для продажу. У свята люди найбільш схильні до витрати грошей, використовуйте це.
Корисна порада
Ретельно виміряти обсяг квітів, які ви можете продавати кожен день на окремій точці - краще нехай вони закінчаться, ніж зав'януть в разі, якщо їх не продадуть.