Як зробити макет з картону. Як зробити макет картонного будинку.

Картонний макет будівлі, парку і будь-якого іншого будівлі та комплексу допомагає в зменшеній копії розглянути планування майбутньої споруди, визначити, наскільки вона буде функціональною і оригінальною. Також створення такого макет а - це кропіткий, але захоплюючий і творчий процес, який затягне будь-якого майстра.
Інструкція
1
Для створення макет а використовуйте щільний папір або тонкий картон білого кольору і гострий канцелярський різак.
2
Папір - універсальний матеріал, вона має масу достоїнств, дозволяє працювати над композицією, передавати світлотінь і контраст, створювати різні пластичні форми макет а і застосовувати до нього нові рішення.
3
Так як папір - доступний матеріал, і її дуже легко обробляти, створення макет а не відніме у вас занадто багато часу. Використовуйте тільки рівну папір з однорідною структурою - макет з гофрованої або рулонної папери не функціонуватиме.
4
Для початку зробіть пробний ескіз майбутнього макет а на папері. Також вам потрібно зробити точну викрійку всіх деталей макет а, накресливши їх на папері, яку попередньо потрібно натягнути на підрамник, щоб надалі деталі не «повело».
5
На підрамнику деталі повністю викреслюються і забарвлюються, після чого вирізаються різаком або макет вим ножем. Прямі лінії вирізуйте по металевій лінійці, а кругові намічайте циркулем і робіть круговий різак за допомогою голки або цвяха.
6
склеюють деталі бічними крайками, використовуючи густий клей ПВА. Також для стиків можна брати канцелярський силікатний клей і «Момент». Склеєні фрагменти макет а з'єднуйте булавками, пінцетами і зажимами, чекаючи повного висихання клею і простежуючи, щоб краї паперу і картону щільно прилягали один до одного, забезпечуючи стабільність і акуратність вашого макет а.
7
Готовий виріб не повинно перекошуватися і падати, а його основою повинні бути ребра жорсткості, що з'єднують фрагменти викрійки.
8
У готовий макет ви можете за допомогою гумового клею вклеювати додаткові кольорові елементи.