Як правильно обрізати нігті.

У когось нігті довгі від природи і добре ростуть, а у когось - навпаки. Деякі люди обстригають вже досить довгі нігті , щоб вони не заважали повсякденних справ, а іншим доводиться стригти ледь відросло нігті , бо виглядає це некрасиво. Нігті мало просто стригти. Їх необхідно стригти правильно, щоб вони не ламалися і не слоілісь.
Інструкція
1
Спочатку усвідомите, що звичайними ножицями нігті обрізати не можна ні в якому разі. Справа в тому, що після обстріганія нігтів ножицями (якими б сучасними вони не були) утворюються тріщини. А це вірний шлях до шару нігтів. Якщо ви і донині обстригають нігті за допомогою ножиць, киньте цю справу - воно не приведе ні до чого хорошого.
2
Краще всього використовувати кусачки і пилку для нігтів. При цьому бажано (але не обов'язково) роздобути кусачки по ширині ваших нігтів. Причому ці два інструменти можна досить вдало поєднувати. Ви можете просто обпилювати свої нігті пилочкою або використовувати кусачки, а потім пилку для додання нігтям рівною закругленою форми.
3
Кусачки - це спеціальне пристосування, яким достатньо зручно підстригати нігті . Кусачки можуть мати різну ширину, щоб у вас була можливість підібрати інструмент індивідуально. Проте, кусачками ще потрібно вміти користуватися. Чи не обстригають ніготь цілком. Залежно від форми нігтя, захопити можна спочатку бічні його боку, а потім середину або тільки середину. Тільки не переборщіть з захопленням, щоб на нігті не пішла тріщина або він зовсім не зламався від тиску.
4
Пилку теж краще вибирати індивідуально. Якщо візьмете надто грубу пилку, ви також ризикуєте згодом розшарувати нігті . Працюючи з абразивними пилками, пам'ятайте, що ними можна пиляти лише в одну сторону. Кращими пилочками для нігтів є ті, що виконані зі скла. Ними воліють користуватися майстра манікюрного справи.
5
Довжину нігтя спочатку слід обрізати кусачками, після чого зробити опил. Якщо довжина нігтя невелика, можна скористатися однією лише пилянням.
Домашній манікюр і педикюр увазі не тільки фарбування та дизайн. Головне - правильна стрижка нігтів, додання їм гарної форми і зручною довжини. Вибір інструмента залежить від товщини ваших нігтів, а також форми, яку ви плануєте їм надати.

Пилки, ножиці кусачки: весь арсенал домашнього майстра

Правильно й акуратно підрізати нігті можна тільки якісними інструментами з хорошої сталі. Вони довговічні, не гнуться й не ламаються, не залишають на нігтях тріщин і зазубрин. Самий звичний інструмент - манікюрні ножиці. Вони незамінні для тонких, легко гнуться нігтів. Ножицями зручно надавати пластинам округлу або овальну форму. Вони ж незамінні для дуже опуклих нігтів. Кращий варіант - інструмент з тонкими вигнутими лезами.
Навіть домашні інструменти потребують дезінфекції. Після кожної обробки протирайте леза спиртом або опускайте їх в спеціальний знезаражувальний розчин.
Якщо ви віддаєте перевагу квадратну форму нігтів, стригти їх краще кусачками. Вибирайте самозагострювальний інструмент з широкими зручними лезами і подовженими ручками. Такі кусачки ідеальні для роботи з дуже жорсткими нігтями - наприклад, на ногах. До того ж цим інструментом неможливо порізатися, тому саме кусачки використовують для дитячого манікюра.Кроме ріжучих інструментів вам знадобляться пилки для шліфування країв нігтів, міні-кусачки для кутикули і задирок, а також пушер для оформлення лунки.

Особливості красивого манікюру

Перед тим як підрізати нігті, зробіть теплу ванночку для рук. Вона размягчіт пластини, ви зможете обстригти їх без пошкоджень і розшаровування. Заздалегідь виберіть форму і довжину нігтів. Жінки воліють овальні, квадратні або мигдалеподібні нігті, на чоловічій руці найкраще виглядає овал. Довжина жіночих нігтів може бути різною, чоловічі та дитячі стрижуться врівень з подушечкою пальця. Не намагайтеся зрізати пластини «під корінь» - це позбавить пальці необхідного захисту, до того ж ви можете травмувати шкіру і ногті.Начніте обробку з середнього пальця лівої руки (якщо ви правша). Все нігті повинні мати однакову довжину. Обрізати пластину потрібно одним-двома рухами. Якщо ви дієте манікюрними ножицями, можете почати з бічної частини. Працюючи кусачками, встановіть режущую поверхню паралельно кутикуле по центру нігтя. Одним рухом зріжте пластину на потрібну довжину. Потім можна підрівняти бічні частини і оформити лунку біля основи нігтя.
Якщо ваші нігті дуже крихкі, що не стрижіть їх. Прибирайте зайву довжину керамічному або скляному пилянням - це допоможе вберегти пластини від пошкоджень.
Закінчивши стрижку на одній руці, оцініть результат . Можливо, довжина нігтів вийшла нерівномірною - скоректуйте її. Якщо ваші нігті мають різний розмір ложа, зробити їх однаковими буде важко. Жінкам, які постійно фарбують нігті, можна нанеси лак перед остріганіе, надати пластинам потрібну форму і довжину, а потім змити емаль.

Педикюр своїми руками

Стрижка нігтів на ногах має деякі особливості. ПОДОЛОГ рекомендують зрізати нігті по прямій, не скругляя куточки - це запобіжить їх вростання. Для педикюру краще користуватися кусачками великого розміру. Після підстригання обов'язково підпиляєте краю пластин дрібнозернистої скляній або керамічної пилою.