Як покласти гроші на рахунок у банку. Як покласти гроші в банкоматі на рахунок банку.

Покласти гроші на рахунок в банці можна внесенням готівки у його касу або перекладом зі рахунок а в іншій кредитній організації. Якщо до рахунок у, з якого списуються кошти, підключений інтернет-клієнт, це дозволить провести операцію, не відходячи від комп'ютера. Можна також перерахувати кошти через інший банк без відкриття рахунок а в ньому.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - номер рахунку та реквізити банка.
Інструкція
1
Класичний спосіб поповнення банківського рахунок а - внесення грошей через касу. В цьому випадку ви з паспортом приходите у відділення, пред'являєте операционисту паспорт і говорите про своє бажання поповнити рахунок. Якщо їх у вас кілька, обираєте саме той, на який мають надійти гроші . При наявності прикріпленою до рахунок у банківської карти або ощадкнижки і подібного документа потрібно пред'явити і іх.В деяких банках знадобиться написати заяву за запропонованою формою і передати його операционисту або касиру разом з паспортом і грошима.
2
Залежно від політики банку внести гроші можна у відділенні, де відкрито рахунок, або в будь-якому, в одних тільки в своєму регіоні, в інших по всій країні . Як правило, поповнити рахунок може лише той, на чиє ім'я він відкритий. Але в деяких - кожен, хто знає номер рахунок а чи карти.
3
Рахунок пластикової карти можна поповнити в банкоматі тієї ж організації, якій вона випущена, при наявності в ньому функції cash in (внесення готівки) .Для цього вставте карту в банкомат, введіть ПІН-код, виберіть в меню на екрані опцію «Внесення готівки» (чи іншу, подібну за змістом) .В залежності від типу банкомата вставте гроші в купюроприймач або вкладіть в конверт, його - в призначене для прийому грошей отверстіе.В першому випадку кошти зазвичай надходять на рахунок миттєво, у другому - протягом 3 банківських днів.
4
Для переказу грошей з іншого банку зверніться в його відділення. Скажіть операционисту про своє бажання перевести гроші на рахунок в іншу кредитну організацію, пред'явіть паспорт і при наявності інші документи, пов'язані з вашим рахунок ом, наприклад , ощадкнижку, або банківську карту.Сообщіте реквізити для переказу: номер рахунок а, прізвище, ім'я та по батькові одержувача платежу, його суму і призначення, і ідентифікатори банку (звичайно досить БИК, але можуть знадобитися і інші) .Номер рахунок а може міститися у вашій ощадкнижці і подібному документі. Інші реквізити ви можете отримати у відділенні банку або на його сайте.Может знадобитися також ваш ІПН (свідоцтво про його присвоєння не потрібно, достатньо самого номера).
5
При наявності інтернет-клієнта ви можете здійснити переклад з його допомогою. В цьому випадку ви авторізуетесь в системі і вводите всі необхідні дані в її інтерфейс.Лучше по можливості скопіювати їх з електронного джерела щоб уникнути ошібок.Для завершення операції банк може зажадати додатковий ідентифікатор: разовий чи постійний пароль або змінний код.
6
Ви можете також зробити переклад з стороннього банку без відкриття рахунок а в ньому. Для цього зверніться до операціоністу з паспортом і реквізитами для перекладу (може знадобитися заповнити заяву або квитанцію), внесіть гроші , передавши їх йому або в кассу.Возьміте квитанцію, що підтверджує прийом готівки і чекайте надходження коштів на рахунок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Z4dhGFLBXo