Як виростити гіацинти будинку.

Гіацинти - квіти, які привертають увагу і радують своєю красою. Вони розмножуються дочірніми цибулинами. При природному вирощуванні таких цибулин дуже мало, саме тому вже давно виведено декілька штучних способів вплинути на їх збільшення.
Інструкція
1
Перший спосіб - вирізання донця. Для цього знадобиться відібрати великі, діаметром не менше 5 см і вагою від 80 г цибулини, які слід відібрати в той час, коли починається пожовтіння листя квітки. Після цього цибулини слід промити від чорнозему і обробити фундазолом приблизно 20-30 хвилин, після чого дати
2
Другий спосіб - хрестоподібний надріз донця. Для цього способу цибулини потрібно приготовляти так само як і при вищевказаному способі, після чого дінці не вирізається, а в ньому робляться 3 поперечних надрізу до середини цибулини, розділивши її на 6 однакових секторів.
3
Якщо цибулина занадто велика, можна зробити 4 надрізу. При цьому способі кількість пророщених діток зменшується, їх число дорівнює, приблизно, 10-15, але вони є більшими в порівнянні з першим способом. Коли розрізи цибулин повністю розкрилися, їх слід обробити фунгіцидом і по можливості щотижня обприскувати розчином марганцівки. Чекати до появи коренів.
4
Наступний етап - відділення коренів і зайвих лусочок і вирізання донця. При вирізанні донця важливо вирізати всі тканини повністю, не зачепивши при цьому лусочки. Зріз протирають розчином з активованого кута я сіркою. Уже через 2,5-3 тижні ви помітите на зрізах каллюс, а ще через кілька днів - багато дрібних цибулинок-діток. Таких діток на одній великій цибулині може бути до 40 штук. Ще через деякий час цибулинки пустять коріння, невеликі паростки - настав момент дозрівання. Цибулинки слід висаджувати і чекати прекрасних квітів.
Зверніть увагу
Зрізані квіти гіацинта здатні простояти у воді до 5 днів.
Корисна порада
Слід знати, що земля під квіткою гіацинтом завжди повинна бути вологою. При поливі цієї рослини слід ретельно промочувати землю, щоб вода доходила до залягання коренів.