Як посадити бамбук. Як садити бамбук в землю.

Останнім часом модним стало дарувати стебла бамбука. Продавці в магазині радять тримати їх у воді. А от чи можна їх посадити в землю? Можна і навіть потрібно.
Інструкція
1
Бамбук - рослина сімейства злакових. Як декоративні розводять такі рослини: бамбук, многоцветочнік, саза, листоколосник. Всі ці рослини родом з Південно-Східної Азії.
2
Вирощувати бамбук можна на гідропоніці або грунте.Сделайте земляну суміш для бамбука. Візьміть по дві частини дернової, перегній, листової землі і одну частину піску.
3
Ямку для рослини зробіть досить глибокою, рясно полийте землю і потім посадите стебло.
4
Доглядати за бамбуком досить просто. Пересаджувати рослину потрібно навесні, на початку марта.Летом знайдіть для нього тепле, світле місце. Також влітку можна висадити бамбук у відкритий грунт, де він дає рясну поросль. Взимку для бамбука необхідно світле, але прохолодне место.Весной і влітку рясно поливайте рослину. Влітку необхідна підгодівля якісними добривами.
Зверніть увагу
Для захисту від шкідників бамбук необхідно щодня обприскувати, так як при дуже сухому повітрі на нього нападає павутинний кліщ.
Корисна порада
Не потрібно садити бамбук в занадто вільний горщик - він досить швидко зростає і незабаром дістане до стелі. Деякі сорти легко досягають двох-трьох метрів у висоту. Краще щорічно пересаджувати рослину.