Як відключити автозапуск компакт-дисків.

Автозапуск, звичайно, зручний. Він запускає красиві заставки ігор, фільмів, але іноді й шкідливі програми, віруси.

В таких випадках включена дана функція може коштувати вам цілої операційної системи. Вимкніть автозапуск, і тоді ваш комп'ютер буде в певній безпеки. Принаймні, з цього джерела. Зайдіть в Пуск, натисніть на Виконати і введіть в рядку «Regedit» .В вікні знайдіть «HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCyrrentControlSetServicesCDRom». Тут же повинен знаходитися параметр Autorun. Задайте йому значення 0 і забудьте про автозапуск.

Виконання операції включення автозапуску компакт-дисків можливе кількома способами, але жоден з них не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх виробників, хоча деякі мають на увазі базове знайомство з ресурсами комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для виконання операції включення функції автозапуску компакт-дисків.
2
Викличте сервісне меню потрібного диска кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Автозапуск" діалогового вікна і вкажіть бажану дію при виявленні CD/DVD дисків.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання альтернативної операції включення автозапуску компакт-дисків.
5
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть функціональнуюклавішу Enter для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру».
6
Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Services \ cdromі викличте контекстне меню значення AutoRun в лівій частині вікна кліком правої кнопки миші.
7
Вкажіть пункт «Змінити» і введіть значення 1 в поле значення.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для включення функції автозапуску компакт-дисків ще одним методом.
9
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження запуску інструменту «Редактор групових політик».
10
Розкрийте вузол «Конфігурація користувача» в групі «Політика: Локальний комп'ютер» і виберіть розділ «Адміністративні шаблони».
11
Вкажіть пункт «Система» (для Windows Xp) або «Політики автозапуску» (для Windows Vista) і викличте контекстне меню елемента «Відключити автозапуск» кліком правої кнопки миші.
12
Вкажіть команду «Властивості» і застосуєте прапорець на полі «Не задана».
13
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
14
Викличте контекстне меню компонента «Варіант роботи автозапуску за замовчуванням» кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості» (тільки для Windows Vista).
15
Застосуйте прапорець на полі «Не задана» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (тільки для Windows Vista).