Як покривати дах.

Посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок - ось основні завдання справжнього чоловіка. У всьому допомогти ми не зможемо, але як поставити будинок, а зокрема, покрити його дах , мабуть, роз'яснимо.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно визначитися з покрівельним матеріалом, тобто самим покриттям, а також придбати необхідні допоміжні інструменти: саморіз, ножівку, електродриль і електропилку. Тепер приступаємо до самої процедури покрівельних робіт.
2
Покрийте каркас даху руберойдом або армованим поліетиленом для забезпечення гідроізоляції майбутнього даху. У разі ж, якщо ви вирішили утеплити дах , то перед покриттям каркаса руберойдом, покладіть на нього пароізоляційний матеріал, а зверху безпосередньо сам утеплювач. Після проведеної процедури зробіть ще один каркас і покрийте його руберойдом. Не забудьте залишити вентиляційний простір між шарами каркаса для випаровування води, якщо все ж їй вдасться просочитися всередину.
3
Перед тим, як приступити безпосередньо до покриття даху покрівельним матеріалом, перевірте поверхню обрешітки. Вона повинна бути ідеально рівною. Виправте всі огріхи і виміряйте діагоналі скатів даху з кутка в куток. У разі якщо вони різні, значить, дах має перекіс, його слід прибрати.
4
Після того, як всі несправності ліквідовані, приступайте безпосередньо до самого покриттю даху. Який би покрівельний матеріал ви не вибрали, починайте класти його елементи завжди з нижнього краю, поступово піднімаючись до центру покрівлі. Такий метод покриття необхідний для того, щоб досягти максимальної точності в перетині покрівельних матеріалів, інакше вода буде проникати під елементи покрівельного покриття в місцях роз'єднання, і дах почне протікати. Листи покрівельного матеріалу зміцнюйте допомогою саморізів. Покриття вашої даху готово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=irqVHLpc5GY