Як залучити до роботи.

Якщо ви начальник відділу кадрів або менеджер з персоналу, то вам доводиться залучати до роботі нових службовців. Знайти хорошого фахівця зараз може бути проблематично, а якщо до того ж ви працюєте в невеликій організації, то і великих грошей на пошук співробітників у вас немає.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно час і додаток власних зусиль.
Інструкція
1
Спочатку сформулюйте свої вимоги до можливих кандидатів. Зробіть це графічно, у формі структури і узгодьте ці вимоги зі своїм керівництвом. Чим докладніше буде складено такий список, тим легше ви потім вирішите свою задачу.
2
Уважно перегляньте свою базу контактів. Може бути, серед минулих здобувачів, ви знайдете потрібного фахівця, який вам потрібно в даний момент.
3
Поговоріть із своїми нинішніми співробітниками. Можливо, вам порекомендують здобувача зі своїх знайомих перевірених фахівців.
4
Регулярно заходьте на рекрутингові сайти, вивчайте розміщення там резюме.
5
Заходьте на сайти соціальних мереж. В даний час ці ресурси є найбільш відвідуваними, і ви можете знайти там потрібного професіонала.
6
Додайте оголошення про вакансії на вашому корпоративному сайті.
Зверніть увагу
Якщо у вас є можливість витратити невелику кількість грошей - зверніться до рекрутингової агенції і скористайтеся послугою "скринінг резюме". В короткі терміни ви отримаєте велику кількість резюме, а подальшу обробку зробите своїми силами.
Корисна порада
Оголошення про вакансії на основних рекрутингових сайтах може бути вам корисно для складання власної бази фахівців.