Як вибрати правильно оливкова олія. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Оливкова масло - це відмінна заміна маслу соняшниковому, наприклад, в приготуванні різних салатів. Оливкова масло славиться своїм омолоджуючу дію на організм людини, завдяки вмісту в ньому вітаміну Е. Крім цього, оливкова масло корисно для системи травлення. Воно є легким проносним. Оливкова масло , як і будь-який продукт, що вживається людиною в їжу, потрібно вміти правильно вибрати.
Інструкція
1
При виборі оливкової олії необхідно уважно вивчити інформацію, написану на його етикетці.
2
Відмінним якістю володіє оливкова масло , вироблене в Греції, Іспанії, Франції, Ізраїлі, Туреччині та на Кіпрі. Але все ж, країна-виробник оливкової олії №1 на міжнародному ринку - це Італія.
3
Найголовніший показник якості оливкової олії - це значення його кислотності. Причому, чим воно нижче, тим масло краще. Максимально допустима кількість кислотності оливкового масла не повинно перевищувати 3,3%.
4
Оливкова масло можна розділити на 3 категоріі.На етикетках оливкового масла вищої якості присутній напис «extra virgin olive oil». Продукт першого холодного віджиму зберігає в собі абсолютно всі корисні властивості дозрілих плодів оливи. Воно має приємний аромат і фруктовий присмак. Кислотне число такого оливкового масла не перевищує 1%. Такий продукт використовується в косметичних цілях і оздоровчих діетах.Путем другого холодного віджиму виходить нерафінована оливкова масло . На етикетках позначається «virgin olive oil». Його смакові якості нітрохи не гірше масла першої категорії, а кислотність варіюється від 1 до 2%. Таке оливкова масло відмінно підходить для заправки салатов.Третья категорія оливкового масла - рафінована («olive oil»). Його вже складно назвати натуральним продуктом. Використовується таке оливкова масло в основному для смаження і готування. Максимальний допустимий показник його кислотності не повинен перевищувати 3,3%.
5
До речі, на кожній етикетці пляшечки з якісним оливковою масло м є інформація про його призначення: для салатів, для смаження, для косметичних масок і т.д.
6
Колір оливкового масла може варіюватися від яскравого жовтого до темно-золотистого і навіть зеленого. Цей показник якості оливкової олії залежить від декількох обставин: від сорту оливок, їх зрілості, способу їх обробки. Чорні оливки надають олії насичений жовтий, а зелені - зеленуватий відтінок.
7
Смак якісного оливкового масла повинен бути насиченим і інтенсивним. Продукт може трохи гірчити, кислі, сластить або бути солоним. Але ні в якому разі масло не повинен мати оцтовий або металевий присмак, бути водянистим або позбавленим смаку.
8
Між іншим, на етикетках дійсно якісного оливкового масла виробник вказує опис кольору, смаку і запаху продукту.
9
Природно, при виборі оливкової олії слід звернути увагу на термін і умови його зберігання, позначені на етикетці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5iuELHx3cBA
Зверніть увагу
Якщо ви навчитеся правильно читати етикетки на пляшках, оцінювати колір і смак оливкового масла, то ви в будь-якому магазині зможете вибрати гарне масло. В Іспанії макухове масло також нерідко називають orujo. Так що якщо ви побачите на банці оливкового масла такий напис, не варто його обирати. Як правильно вибирати оливкову олію? Вивчаємо етикетку.
Корисна порада
Перш за все, як і інші масла, оливкове масло може бути рафінованим і нерафінованою. При рафінуванні масло піддається впливу високих температур, що значною мірою знижує його корисність. Для салатів найкраще підійде нерафінована олія «Virgen Extra», а суміші рафінованих і нерафінованих олій відмінно підійдуть для смаження. Якщо на етикетці вказана кислотність масла, то вибирайте той сорт, де вона нижча.