Як очистити буфер.

Операційна система Windows пропонує чудову можливість прямого обміну даними між різними програмами за допомогою буфера обміну (Clipboard). Буфер обміну Windows являє собою спеціально створену область оперативної пам'яті для зберігання інформації. Цю інформацію можна переносити з однієї програми до іншої, а також у разі необхідності видалити її з буфера (очистити буфер).
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Windows, програма ClipbrdClear
Інструкція
1
Для того щоб очистити буфер обміну, слід запустити файл clipbrd.exe. Для цього натисніть лівою клавішею мишки на кнопку "Пуск" в панелі задач. У меню, клацніть по рядку "Виконати". Спливе вікно "Запуск програми", в якому і необхідно ввести вищевказаний файл і натиснути OK. Тепер натисніть на хрестик або послідовно «Виправлення - Видалити». З'явиться маленьке вікно, в якому буде написано "Очистити буфер обміну?". Виберіть відповідь "Так", і буфер обміну очиститься.
2
Також ви можете скористатися спеціальними програмами кешування буфера обміну, які замінюють стандартний буфер Windows. Однією з таких програм є утиліта ClipbrdClear (CCL). Завантажити програму можна з мережі інтернет. У правому нижньому куті екрану знайдіть значок утиліти (нагадує скріпку) і натисніть по ньому мишкою. В меню програми перейдіть в пункт "Журнал" і виберіть клацанням мишки об'єкт, який потрібно видалити. Подальші дії такі ж, як і в буфері Windows (див. Крок 1).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q8ZZ1WCyvk0
Корисна порада
Буфер обміну Windows вміщує тільки один об'єкт. Якщо ви скопіюєте що-небудь ще, попередній вміст ви втрачаєте. У утиліти CCL є ряд переваг перед буфером обміну Windows, основним з яких є можливість збереження не тільки останнього, а й усіх попередніх об'ектов.Ви також можете знайти і запустити файл clipbrd.exe за адресою "Локальний диск (C): \ WINDOWS \ system32 ".
Коли користувач завершує роботу з документом, буфер все так же зберігає величезну вміст скопійованого тексту. І при цьому нещадно споживаються ресурси оперативної пам'яті так, що гальмує вся система. Деякі особливо просунуті додатки, правда, пропонують по завершенню роботи почистити за собою буфер обміну. Але в більшості випадків користувачеві доводиться чистити буфер самостійно. Спеціально для цього розроблена утиліта Hot Copy Paste. В ній можна не тільки очистити весь буфер обміну, але і вибрати для видалення лише "сміття", залишивши там же потрібні фрагменти.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер безкоштовно поширювану утиліту для роботи з буфер ом обміну Hot Copy Paste. Після установки запустіть програму на виконання. На екрані з'явиться вікно, де можна подивитися весь вміст вашого буфер а обміну.
2
В області історії збережених фрагментів знайдіть той малюнок або текст, який вам потрібно видалити. Для цього по черзі виділяйте елементи списку і переглядайте записані елементи в спеціальному вікні нижче області списку. Знайшовши шуканий фрагмент, залиште його виділеним.
3
Якщо збережених фрагментів дуже багато і шукати серед них складно, задайте фільтр на вміст, щоб відображались фрагменти лише певного типу. Для цього на панелі інструментів натисніть на кнопку «Фільтр:» і виберіть у випадаючому списку вид шуканого фрагмента. При цьому в загальному списку у вікні залишаться тільки збережені фрагменти встановленого виду.
4
Видаліть виділений фрагмент з буфер а обміну. Для цього виберіть пункти основного меню утиліти «Правка» - «Видалити». Виділена рядок зникне зі списку у вікні і також віддалиться фрагмент з оперативної пам'яті системи, відповідної буфер у обміну.
5
Якщо вам необхідно видалити відразу весь вміст буфер а обміну, для цього в програмі передбачена окрема опція. В основному меню виберіть пункти «Правка» - «Видалити все». Буфер обміну буде очищений повністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0FKQvcA_7NQ