Як перевірити масло в коробці автомат. Як правильно поміняти масло в коробці-автомат.

Перевірка рівня масла в автоматичної коробці передач повинна проводитися хоча б один раз на тиждень. На це йде все лише пара хвилин, однак, це допоможе уникнути ремонту АКПП, оскільки якщо не стежити за цим, то через протікань зменшується кількість масла, що неприпустимо. При тривалому пробігу і при високій температури навколишнього середовища, вимірювання потрібно проводити через приблизно півгодини після припинення роботи двигуна, щоб масло в коробці передач охололо, і результат вимірювання був більш вірним.
Інструкція
1
Автомобіль з увімкненим двигуном на холостих обертах ставиться на рівній поверхні і натискається педаль гальма. Продовжуючи утримувати педаль, перемикайте швидкості за всіма положеннями, щоб вся коробка-автомат заповнилася масло м.
2
Педаль гальма залишається в натиснутою, а швидкісний важіль переключається в положення "паркінг" Р, або в нейтральне положення N (на деяких моделях автомобілів). Потім відпустіть гальмо і вийміть щуп рівня масла АКПП, після чого зніміть з нього весь препарат, насухо витріть і вставте назад у заливну горловину.
3
Після цього вийміть вимірювальний щуп, і переконайтеся, що рівень масла знаходиться посередині міток ADD і FULL. Якщо рівень масла не доходить до нижньої позначки, то масло слід долити, і повторити знову вищевикладені дії. Наприкінці слід знову перевірити рівень. Доливаючи масло , уникайте переповнення системи, тому що зайве масло є причиною спінювання, і виходить назовні через сапун.
4
Довівши рівень масла до нормального і переконавшись в цьому по приладу, вставте назад вимірювальний щуп в заливну горловину. Слідкуйте за тим, що він став на своє місце щільно і до упору, щоб вода, бруд та інші непотрібні речовини не потрапляли всередину коробки-автомат.