Як поміняти лампочку в форд фокусі. Як поміняти на фарі лампочки на форд фокусі.

Лампи дальнього і ближнього світла, поворотники в Форд Фокусі вбудовані в блок-фару. Тому заміна лампочки тут без зняття фари не представляється можливою. Ну, або, щонайменше, це незручно. Для того, що поміняти лампочку , спочатку потрібно зняти зовнішнє скло, що є нескладною операцією, потім дістатися до лампи, вийняти і на її місце встановити нову справну. Потрібно обов'язково пам'ятати, що під час заміни лампочки ні в якому разі не можна триматися за цоколь - це заборонено з міркувань безпеки.
Інструкція
1
Першим ділом відкрийте капот вашого автомобіля. Викруткою або спеціальним ключем відверніть саморіз, яким кріпиться блок-фара до верхньої частини моторного відсіку. До нижньої частини відсіку фара кріпиться двома фіксаторами, які легко віджимаються.
2
Для спрощення подальшої заміни відведіть блок-фару на невелику відстань від корпусу машини, і потім легко від'єднайте колодку проводів, натиснувши на фіксатор. Все, блок-фара повністю у вашому розпорядженні.
3
Щоб замінити лампочку покажчика повороту поверніть захисну кришку до упору проти годинникової стрілки і зніміть її. Вийміть лампу з патроном, потім за годинниковою стрілкою виверніть її з патрона.
4
Для заміни ламп ближнього та дальнього світла зніміть захисні кришки з них. Натисніть на фіксатори колодки проводів і зніміть їх. Потім вийміть лампи, тримаючи їх за контакти, і вставте нові.
5
Зніміть захисну кришку для заміни ламп габаритного світла. Проти годинникової стрілки виверніть патрон з лампою, тримаючись за «язичок», і вийміть його з блок-фари. Вийміть лампу, взявши її за колбу, і вставте нову.
6
Збірка фари і установка на колишнє місце після установки нових ламп проводиться в зворотному порядку. При наявності запасний лампи і хорошою вправності, заміна будь-який з ламп в Форд Фокусі займає порядку 10 - 15 хвилин.
Лампочки в Форд Фокусі, як втім і в інших автомобілях, перегорають досить часто. Для того щоб замінити перегорілі лампочки, зовсім не обов'язково звертатися в автосервіс. Цілком можна зробити заміну старої лампочки самостійно, заощадивши при цьому трохи часу і грошей.
Вам знадобиться
  • - нові лампочки;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Заміна лампи ближнього светаВиключіте запалювання. Відкрийте капот Форд а. Від'єднайте дріт від мінусової клеми акумулятора. Відкрутіть гвинт, що фіксує фару, за допомогою викрутки. Натисніть на два фіксатора, розташованих позаду фари і утримують її. Вийміть фару. Зніміть захисну гумову заглушку, що захищає фару від попадання бруду і вологи. Заглушка розташовується навпроти лампи ближнього світла. Злегка стисніть і витягніть патрон. Витягніть стару лампочку з патрона. Дістаньте нову лампу . Слід врахувати, що брати її необхідно за цоколь, не торкаючись скла, інакше лампочка може перегоріти відразу при включенні. Якщо на ній залишилися жирні плями, необхідно ретельно протерти її спиртом. Вставте нову лампу в відбивач і зафіксуйте. Надіньте гумову заглушку і вставте фару на місце. Зафіксуйте її. Увімкніть запалювання і ближнє світло і перевірте роботу.
2
Заміна лампи освітлення салонаОтсоедініте провід від мінусової клеми акумулятора. Акуратно подденьте плафон освітлення салону за допомогою викрутки і зніміть його. Відігніть пружинний контакт і дістаньте стару лампу . Вставте нову лампочку в салон Форд Фокуса. Встановіть плафон освітлення салону на місце.
3
Заміна лампи бічного ліхтаря покажчика поворотаОтсоедініте провід від мінусової клеми акумулятора. Акуратно зніміть бризговики колеса. Помістіть руку між крилом і підкрилки автомобіля. Стисніть фіксатори, що утримують ліхтар, і дістаньте його із спеціального отвору в крилі машини. Вийміть патрон лампи з ліхтаря. Для цього необхідно повернути патрон проти годинникової стрілки. Дістаньте стару лампу з патрона. Встановіть нову лампу в патрон. Вставте патрон в корпус покажчика. Встановіть ліхтар покажчика повороту в зворотному порядку.