Як поставити статус в асьці. Як в асьці поставити статус.

За допомогою статусів ICQ можна повідомити своїм друзям про свій настрій, поточному занятті або повеселити їх доброю жартом. Розглянемо способи установки статусу для популярних ICQ-клієнтів.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся ICQ через «Mail.ru Агент», для установки статусу клацніть на значку ICQ в правому нижньому кутку основного вікна програми. Виберіть пункт меню «Редагувати». У діалоговому вікні «Редагування статусів » виберіть значок відповідний темі статусу і впишіть текст в поле для введення. Натисніть «ОК» і статус з'явиться поруч з вашим ім'ям в контакт-листах ваших друзів.
2
Щоб встановити статус в клієнті QIP, клацніть на значку із знаком питання, який знаходиться в правому нижньому кутку головного вікна програми. У вікні, виберіть значок і впишіть заголовок статусу в поле поруч із позначкою, а потім введіть основний текст статусу в поле для введення, розташованому трохи нижче. Натисніть «ОК», щоб опублікувати свій статус.
3
Для установки статусу в клієнті ICQ, в головному вікні програми клацніть в поле «Що нового?» І впишіть свій текст. При бажанні ви можете додати невелику картинку або фотографію, натиснувши на кнопку «Додати картинку» у правому нижньому куті поля для введення тексту. Щоб ваш статус був опублікований і видний друзям, натисніть кнопку «Закрити».