Як зробити домашнього робота. Як зробити робота з телефону.

Якщо ви не хочете щось винаходити і придумувати, можна придбати вже готові конструктори, наприклад, компанії Lego або ActivMedia Robotics, однак коштують вони недешево. А якщо ви все ж хочете щось створити самостійно, можна спробувати зробити його будинку.
Вам знадобиться
  • Вміння поводитися з паяльником, шасі, корпус, моторчики, акумулятор, "мізки".
Інструкція
1
В якості шасі можна використовувати колеса від радіокерованих іграшок, та й не тільки колеса. Це можуть бути і крокуючі роботи.
2
Корпус теж можна або зробити самому, або знайти щось схоже. Наприклад, може підійти і звичайна дитяча гоночна машинка або якась інша іграшка.
3
Яким ви бачите обладнання для свого робота ? Щоб він рухався, буде потрібен моторчик, щоб дивився - відеокамера, а також акумулятор, зарядний пристрій, різні датчики, антени і так далі.
4
І нарешті, "мізки". В якості них можуть бути контролери на мікропроцесорах, домашні комп'ютери типу "Спектрум", які були популярні багато років тому, процесори фірми Atmel. Дістати все це досить проблематично, але можна.
5
Тепер все це треба з'єднати воєдино. Ось тут і знадобляться навички в електротехніці. Доведеться паяти проводки, причому так, щоб не переплутати полярність. Щоб справитися з усім цим, спочатку потрібно звичайно пройти "курс молодого бійця" в якому-небудь радіотехнічному гуртку. Бо далекій від цієї області людині розібратися з усім цим буде дуже складно.
Корисна порада
Звичайно, умільців в нашій країні дуже багато. В інтернеті, наприклад, можна навіть знайти робота, створеного зі звичайної "комп'ютерної миші". Але краще не мудрувати, а придбати готовий набір. Тут, звичайно, теж доведеться потрудитися, але зате ви вже будете знати, що вміє ваш робот і чи буде від нього толк в домашньому господарстві.