Як придумати назву для магазину ? Як назвати магазин жіночого одягу.

Що в імені тобі моєму? В дійсності, від імені залежить дуже багато. Особливо якщо мова заходить про назву компанії або, приміром, магазина . Правильно вибране назва привертає увагу до нової точки і сприяє швидкому нарощуванню клієнтської бази. Погане назва, в свою чергу, може спричинити за собою глузування і погані розмови.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно вибрати унікальне ім'я, яке не використовується в обраній вами сфері. Для перевірки унікальності назви ви можете скористатися інтернетом. Просто введіть цікавить назва в рядок пошуку і ознайомтеся з результатами. Якщо подібне назва вже використовується, але в зовсім іншій сфері торгівлі, то такий варіант не варто списувати з рахунків.
2
Вибрати назва для магазина можна двома способами. Перший спосіб - це придумати назва самостійно. Якщо ви вирішили самостійно вибрати назва для магазина , то, перш за все, задумайтеся, які почуття повинні виникати у перехожих, коли вони бачитимуть вашу вивіску? Випишіть ці почуття на папері. Потім випишіть ті слова і фрази, які можуть теоретично викликати у перехожих ці почуття. Можливо, на цьому етапі вам буде необхідно скористатися тезаурусом. Тезаурус- це словник синонімів, який дозволить вам значно розширити свій список.
3
При самостійному підборі назви ви також можете звернутися до інших мов. Приміром, ви можете перевірити грецькі або латинські відповідності обраним словам. Грецькі або латинські назви зазвичай звучать досить стильно і незвично. Крім того, не бійтеся експериментувати. Спробуйте пограти з комбінаціями різних слів та їх частин. Не судіть отримані слова занадто строго- просто складіть чорновий список. Після того, як список можливих назв буде готовий, ви покажіть його "свіжої голові". Інша людина може подивитися на список свіжим поглядом і розповісти, які назви викликають у нього відповідні почуття, а які- краще запам'ятовуються.
4
Другий спосіб вибору назви для магазина - це звернутися до професіоналів. Послуги підбору назви для магазина /компанії/сайту надають фахівці з неймінг. Підбір відповідного названия- це досить довгий і творчий процес, тому і заплатити за такі послуги доведеться немало. Остаточна ціна залежатиме від складності завдання і бажаних результатів.
Корисна порада
Назва магазину повинно легко запомінаться.Ізбегайте загальних назв, наприклад, "Комп'ютери", "Товари для дому" і так далее.Ізбегайте прив'язки до місця розташування магазину. Приміром, "Магазин на Арбаті".