Як налаштувати супутникові канали.

Якщо встановили супутникове обладнання, то тепер залишається налаштувати його так, щоб всі заявлені в паспорті канали можна було дивитися у відмінній якості. Про те, як це зробити, детально сказано в інструкції. Якщо її немає, скористайтеся наступним методом.
Інструкція
1
Все канали є в настройках ресивера. Просто ресивер як б не «бачить» їх. Як і телевізор, цей агрегат налаштовувати краще вручну. Тому натискаємо на пульті управління кнопку «Меню».
2
У меню, знаходимо пунктик "Налаштування". Можливо, цей напис звучить і якось інакше.
3
Тут буде потрібно ввести ПІН-код, швидше за все - це просто чотири нуля. Вводимо його.
4
З'являється напис. Ймовірно, це буде напис «Ручне регулювання». Тут вводимо частоту, поляризацію, символьну швидкість і код корекції. Всі ці дані можна знайти в інтернеті, якщо інструкції все ж немає.
5
Йдемо по меню далі. Тут буде пункт «Додатково». Його на екрані не видно, він, швидше за все, знаходиться в самому низу. Там, де напис «Пропуск кодованих», слід натиснути «Так».
6
Тут можна вже і закрити пункт «Додатково» і натиснути «Почати пошук». І тоді ви знайдете відсутні канали .
Корисна порада
Якщо слідувати інструкції, продаваної разом з апаратурою, то ніяких проблем не виникне. Крім того, програмне забезпечення до деяких ресіверам можна знайти в інтернеті. Завантаживши його, ви можете знайти всі телеканали в автоматичному режимі.
Перегляд фільмів і передач супутникового телебачення став неодмінним атрибутом відпочинку росіян вдома і за містом. Однак якщо ви тільки придбали пакет послуг супутникового телебачення, вам доведеться подбати про те, щоб налаштувати канали , що не запрошуючи до пори до часу фахівців.
Інструкція
1
До гнізда LNB in ресивера підключіть кабель антени, а сам ресивер - до телевізора (вхід RF out або SCART). Якщо ви підключаєтеся до цього пакету супутникового телебачення вперше, на екрані з'явиться розділ «Установка мови» (зазвичай російська за замовчуванням). Після того як ви натиснете «Далі», має з'явитися розділ меню "Налаштування AV-виходу». Якщо це потрібно, змініть настройки і натисніть "Далі".
2
Наступний розділ - «Пошук каналів». Зверніть увагу на нижній правий кут цього розділу: там зазвичай знаходиться шкала настройки на прийом сигналу з супутника. Якщо ви ще не налаштовували антену на прийом сигналу, зробіть це. Після виберіть розділ «Тип пошуку» і натисніть «Далі».
3
Почніть автоматичний пошук каналів. Після того як пошук буде завершено, з'явиться запит «Зберегти знайдені канали », який ви повинні підтвердити. Після цього буде необхідно налаштувати час і дату, що можна зробити, вибравши в з'явилася таблиці відповідні комірки. Натисніть «ОК». Тепер все канали , знайдені автоматично, збережені.
4
Ви можете використовувати й інший спосіб автоматичної настройки каналів. Натисніть на пульті ресивера кнопку «Меню». Введіть в з'явилася рядок PIN-код ("0000" за замовчуванням, але згодом, звичайно, краще його змінити). Виберіть в розділі "Налаштування" автоматичний пошук. З що з'явилася таблиці налаштувань виберіть швидкий тип пошуку. Натисніть "Почати пошук» і дайте відповідь «Так» на запит «Зберегти канали ».
5
Будьте гранично уважні при ручному пошуку каналів, так як доведеться точно вводити цифрові значення швидкості потоку і частоти каналів. Виберіть в меню розділ «Налаштування» і в цьому розділі - «Ручний пошук». Всі вже наявні настройки залиште без змін. Ви повинні будете змінити тільки значення «Швидкості потоку» і «Частоти». Натискайте «Так» після налаштування кожного каналу. Натисніть «Вихід» по закінченні роботи.