Як оформити своє портфоліо. Як зробити портфоліо компанії.

Багато фахівців і компанії мають результативний досвід роботи з великими компаніями або складними проектами, але відчувають складнощі з правильним їх оформленням у портфоліо . А грамотно складене портфоліо є запорукою розвитку та досягнення поставлених цілей, оскільки формує імідж фахівця або компанії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, фотографії, звіти по проведеній раніше роботі.
Інструкція
1
Складіть табличку. В першу колонку запишіть всі компанії, в яких ви працювали, і проекти, в реалізації яких брали участь. У наступній опишіть ті завдання, які вирішували, і функції, які виконували. В третин підсумки/результати, досягнуті вами. І в останній тих осіб, з якими працювали як потенційних рекомендодателей (це можуть бути директор компанії, в якій працювали, керівник проекту та інші) або їх відгуки. У разі відгуків бажано точно вказати ПІБ та посада його автора.
2
Виберете кілька варіантів з таблиці, які найбільш повно розкривають ваш професійний рівень і досягнення, необхідні для бажаної посади чи статусу (наприклад, основний виробник сувенірної продукції для конкретної компанії). Як варіант, це може бути робота провідним фотографом в один період, дизайнером в інший і журналістом в третій. Таким чином, ви можете бути ефективним журналістом, технічним редактором або керівником творчого проекту.
3
Використовуючи можливості різних графічних програм (при необхідності або у випадку можливості їх використання) або простого текстового документа оформите ваші досягнення згідно наступної логіці (від минулого до сьогодення): 1. Назва проекту або компанія, займана посада, 2. Роки роботи, 3. Виконувані обов'язки, функції, 4. Підсумки роботи, 5. Відгуки або контакти тих, хто може дати рекомендаціі.В випадку з творчими професіями, наприклад, дизайнер, фотограф, копірайтер і подібні, рекомендовано привести приклади робіт.