Як прочистити інжектор самому. в ізраїль дикуном інструкція.

Інжектор грає величезну роль в роботі паливної системи автомашини. Засмічення інжектора може привести до значної витрати палива, зменшенню потужності двигуна, нестабільної роботи двигуна в холостому режимі і посмикуванням автомобіля при розгоні.
Інструкція
1
В даний час більшість автозаправних компаній реалізують неякісне паливо, що містить воду, бруд, сірку, бензол і олефин. При горінні ці домішки скупчуються у вигляді смолистих відкладень в паливних магістралях, рампі і на поверхнях форсунок. В цьому випадку форсунки покриваються важко очищаемой лакової кіркою темного кольору. При засміченні форсунок значно знижується продуктивність двигуна автомобіля.
2
Профілактичним способом очищення інжектора є заливка в бензобак через кожні 5000-6000 кілометрів пробігу чистячої присадки. Одна пляшка такого засобу розрахована на 60-80 літрів пального. Дане засіб для чищення досить доступне за ціною і продається практично в кожному автомагазині. Як правило, цей метод застосовується для очищення форсунок у відносно нових автомашинах.
3
Не варто очищати забруднене інжектор сольвентом, так як грязьові відкладення з бензобака за паливними проводам можуть досягти форсунок і рампи. В результаті цього бруд остаточно заб'є впускні канали і осяде на нейлонових фільтрах форсунок. Крім того, використання сольвента малоефективно для видалення відкладень усередині розпилювача. В результаті застосування присадок стає не тільки дуже небезпечним, але і марним заходом.
4
Інший, більш дієвий метод прочищення інжектора - додавання спеціального оснащення за допомогою перехідників до рампи форсунок. Виробляється ця процедура при від'єднаний паливом фільтрі, паливних проводах і бензобаку. Потім мотор працює протягом 40-50 хвилин на особливій промивної суміші, яка передається під тиском 5-6 атмосфер. За цей час промивальне засіб усуває бруд з камери згоряння, клапана, рампи і форсунок. Після проведеної процедури потрібно обов'язково замінити старі свічки на нові. Для того щоб видалити залишки промивної суміші з паливної системи двигуна, необхідно проїхати на автомобілі кілька кілометрів на великій швидкості. Цей метод очищення є відносно недорогим, так як не вимагає великих зусиль при демонтажі рампи і форсунок, а очисні склади без великої праці здійснюють очистку інжектора.
Сучасні системи упорскування палива робочим елементом мають інжектор (форсунки) з електромагнітним клапаном. Навіть хороші системи упорскування забруднюються при роботі двигуна. Використання бензину сумнівної якості прискорює процес засмічення інжектор а, адже хімічні елементи, які міститися в бензині, при тиску інжекції перетворюються в трудноотмиваемие відкладення. Погіршується потужність двигуна, і він швидко виходить з ладу. Тому необхідно періодично чистити інжектор .
Інструкція
1
Залийте в бензобак чистячу присадку, зробіть це перед заправкою, а потім заправте повний бак і їдьте. Флакона ємністю 0,3 л вистачає приблизно на 70 л палива. Однак така рідина може зіграти з машиною поганий жарт. Її активні речовини розчиняють бруд не тільки на форсунках, а й в бензобаку, і бензопроводі. З цієї причини бруд починає циркулювати по всій паливній системі, що призведе до забруднення фільтра.
2
Прочистите інжектор , не знімаючи його з двигуна. Купуйте спеціальні установки і промивні рідини, які підключіть до інжектор ной «лінійці» мотора, виключивши бензобак, паливний насос і фільтр. Запустіть двигун і залиште його на 30-40 хвилин. Суміш бензину і промивної рідини, яка знаходиться під тиском в 3-6 атмосфер, зроблять свою справу. Даний метод очищення дозволить відновити нормальний режим роботи інжектор а.
3
Найкращих результатів дає чистка на спеціальному стенді. Помістіть демонтований інжектор на стенд, який імітує роботу двигуна. Замість палива пропускається промивна рідина. Доможіться виникнення кавітації - утворення повітряних бульбашок в рідині. Завдяки їй відбувається руйнування відкладень бруду і прочищення. Індивідуальна очистка форсунок на спеціальному стенді дає максимальний ефект.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5MgJWEZ20Uo