Як говорити немає на роботі.

Ситуації, коли доводиться сказати «ні» начальству, колегам або підлеглим, виникають з тією чи іншою періодичністю практично у кожного. Боятися їх не треба. Важливий, але твердий і аргументовану відмову зовсім не означає автоматично зіпсованих відносин і проблем в майбутньому. Швидше вміння відмовити додасть працівникові поваги і зменшить число його майбутніх проблем.
Інструкція
1
Найголовніше - аргументи, на підставі яких ви не збираєтеся виконувати те, про що вас просять (що доручають вам, вимагають від вас - в залежності від ситуації). Наприклад, бажані колегою, начальником або підлеглим дії суперечать закону, корпоративному регламентом, вашим життєвим і професійним принципам, не входять у ваші службові обязанності.Виполненію прохання підлеглого можуть перешкоджати як корпоративні норми, так і поточна ситуація в компанії (наприклад, немає можливості дати відпустку або відгул в бажане працівнику час).
2
Щодо переліку службових обов'язків ситуація, втім, дещо складніше. У багатьох компаніях відмова від виконання роботи на цій підставі може поставити жирний хрест на майбутній кар'єрі працівника, особливо якщо він - новачок. Тут треба виходити з того, яка саме робота поручается.Еслі вона дозволяє розширити професійні горизонти, краще поставитися до неї як до шансу для професійного роста.Аргумент може спрацювати у випадку, якщо доручення нижче вашої кваліфікації та відволікає вас від більш кваліфікованої, ще краще строкової роботи. Якщо ж під рукою є колега, виконання яким дорученого має меншу собівартість для компанії, то доцільніше залучити його.
3
Навіть якщо той, хто просить вас і чимось чи чогось вимагає, докорінно неправий, не буде зайвим використовувати у відповідному відмову такі слова, як «вибачте» і «на жаль». Це не завадить в спілкуванні не тільки з начальником і колегою, але і з підлеглим. В ситуації ж, коли просять про послугу, яку ви в силу якихось об'єктивних причин не можете надати, дайте зрозуміти, що були б раді допомогти в інший сітуаціі.Прі будь-якому розкладі подумайте також про те, яку альтернативу можете запропонувати, і озвучте її : виконати доручення іншим способом, залучити до виконання іншого, відпустити підлеглого в інший час і т.п.