Як запустити свій сайт.

В інтернеті щодня створюється безліч сайтів . Вони використовуються для самих різних цілей - для просування товарів, послуг, інформування, або це просто особисті сторінки. Для того, щоб запустити свій сайт, можна використовувати кілька різних інструментів - все залежить від того, для яких цілей вам потрібен ваш сайт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Використовуйте онлайн-конструктори сайтів . Багато безкоштовні хостинги надають домени другого рівня з безкоштовним конструктором сайтів , за допомогою якого ви можете створити простий сайт, що відповідає найпростішим вимогам. Зрозуміло, при наявності достатніх знань ви можете створити сайт набагато вищого рівня.
2
Для того, щоб створити по-справжньому красивий і функціональний сайт, вам потрібно вдатися до допомоги кваліфікованого веб-дизайнера або створити його самому. В цьому вам допоможуть спеціалізовані програми для створення сайтів , такі, як Adobe Dreamweaver. В інтернеті нескладно знайти відеоуроки, за допомогою яких можна в короткі терміни навчитися працювати з цим інструментом.
3
Після того, як ви завершите макет сайту, перед вами постане питання розміщення. Для того, щоб розмістити сайт, необхідно знайти хостинг, задовольняє вашим вимогам і зареєструвати доменне ім'я. Звичайно, все це вам потрібно тільки в тому випадку, якщо вам дійсно потрібен сайт на домені першого рівня, в інших випадках ви можете скористатися послугами безкоштовного хостингу. Завантажте свій сайт на хостинг - і вуаля. Ваш сайт готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LJrGItfX9_Y
Корисна порада
Для особистих сторінок цілком достатньо домена другого рівня, в той час як для компаній необхідно використовувати тільки домени першого рівня для підтримки їх іміджу.
Розмістити сайт в інтернеті при бажанні можна і безкоштовно. Для цього доведеться скористатися послугами одного з безкоштовних хостингів. У ряді випадків при цьому доведеться зіткнутися з автоматичним розміщенням на сторінках сайту рекламних оголошень.
Інструкція
1
Оберіть безкоштовний хостинг, щонайкраще відповідний саме вам. «Хороших» і «поганих» серед них немає, кожний з них призначений для певного кола користувачів зі своїми завданнями й перевагами. Як критерії вибору використовуйте обсяг дискового простору, види використовуваних мов розмітки (HTML, Wiki або і те й інше), наявність системи керування вмістом (CMS - Content Management System). Остання на безкоштовних хостингах майже завжди надається готова, а можливість запуску користувальницьких скриптів на сервері, за рідкісними винятками, заблокована. Якщо ж така можливість вам потрібна, використовуйте платний хостинг.
2
Вибравши підходящий безкоштовний хостинг, зареєструйтесь на ньому. Для цього виберіть відповідний пункт на його головній сторінці, після чого введіть бажане ім'я користувача, пароль (іноді двічі), адреса електронної пошти та інші дані, набір яких залежить від хостингу. Якщо ім'я користувача зайнято, використовуйте іншого. Також введіть назву сайту, яке, на відміну від імені користувача, можна буде надалі міняти необмежену кількість разів.
3
Отримайте в електронну поштову скриньку посилання для завершення реєстрації. Пройдіть по ній, і тепер в інтернеті мається сайт з URL такого вигляду: http://ім'я користувача. імяхостінга. домен
4
Зайдіть в хостинг під своїми логіном та паролем. Якщо надається декілька варіантів вибору способу наповнення сайту (ручне кодування, конструктор, CMS), вкажіть, яким із них ви хочете користуватися.
5
Приступите до наповнення сайту інформацією. Проставляючи посилання між сторінками в межах сайту, робіть ці посилання укороченими (без URL, з зазначенням тільки імен сторінки). Аналогічним чином поступайте і щодо локальних зображень, які попередньо завантажте на сайт через спеціальну форму. Не ставте на сайті чужі твори без дозволу їх правовласників.