Як підрізати дерева.

Регулярна планова обрізка дерев - важлива частина садівничої роботи. Все плодові дерева і чагарники потребують періодичної подрезке зайвих молодих або вже відмерлих гілок. Підрізаючи дерево, садівник не тільки проріджує і формує крону, але так само стимулює більш активне зростання плодів. Однак будь-яка обрізка повинна проводитися з дотриманням певних правил, щоб не нанести шкоди дереву.
Інструкція
1
Перше, що необхідно враховувати: підрізати різні плодові дерева слід в різні пори року. Приміром, яблуні і груші найкраще обрізати протягом зимових місяців (між листопадом і березнем), поки дерево знаходиться в спокійному що стані. Кісточкові ж культури (сливу, вишню) взимку підрізати не можна, це роблять тільки на початку весни, поки дерева ще не зацвіли, або восени після збору плодів.
2
Головними завданнями обрізки дерев є видалення старих, відмерлих гілок, уражених шкідником і стимулювання зростання нових нирок. Тому в першу чергу при обрізанні знімаються засохлі гілки, а потім акуратно спилюють живі, зростаючі всередину крони або від основи стовбура.
3
Зрізати живі гілки крони необхідно з урахуванням розташування сплячих бруньок - зріз повинен пройти на кілька сантиметрів вище нирки. Тонкі гілочки краще зрізати садовими ножицями або секатором, для більш великих буде потрібно одноручна пила.
4
Все свіжі зрізи, що перевищують у діаметрі розмір 50-копійчаної монетки, необхідно обробити дезінфікуючим садовим варом. Це захистить дерево від проникнення шкідників у відкриту деревину і допоможе ранці швидше затягнутися.
5
Починати обережно підрізати молоді дерева треба в перші два роки життя на етапі формування крони. В першу чергу видаляють гілки, що ростуть в сторони або всередину самої крони. Добре сформована, проріджена крона забезпечує листю правильну вентиляцію і дозволяє дереву залишатися здоровим протягом багатьох років. По досягненню же п'ятирічного віку все дерева необхідно підрізати щорічно, видаляючи зайві і хворі гілки.