Як одягати дівчинку і хлопчика.

Діти ростуть, розвиваються як морально, так і духовно, фізично і морально. Але важливим аспектом є і естетичне виховання дитини. В цьому сенсі чимале значення набуває і вміння правильно і елегантно одягатися. Ще з дитинства починається процес формування дитячого смаку й уміння підбирати одяг, хоча вибір в основному роблять батьки.
Вам знадобиться
  • терпіння, відчуття турботи і любові про дитину
Інструкція
1
Підбираючи одяг малюкові вкотре, порадьтеся з ним, що йому подобається, і який одяг він хотів би носити. Також, приміряючи на дитину чергову річ, вголос можете прокоментувати, як вона йому підходить, або навпаки, головне, пояснити чому, розкажіть яка одяг повинна носитися в його віці і бути зручною. В майбутньому дитина буде орієнтуватися на підкреслені вами параметри вибору нового одягу. Також поясніть, що нові речі не безкоштовні, для їх придбання потрібні грошові кошти, які вами заробляються, тому не всі речі можна купувати відразу. Малюк повинен навчитися підбирати одяг і не вередувати з приводу не купленої речі.
2
При підборі нового гардероба для дівчинки потрібно намагатися вибирати платтячка, спіднички, блузки, светри, додаткові аксесуари (пов'язки, обідки, браслетики, сумочки), які будуть нагадувати їй, що вона, маленька принцеса, завжди повинна бути доглянутою, акуратно і стильно одягненою. В цьому випадку ідеальним прикладом і способом для наслідування буде мама, сестра або тітка. Не варто купувати нехай навіть в ранньому дитинстві одяг для хлопчиків, в підсвідомості дитини може залишитися ця звичка і відбитися на майбутньому виборі або протесті носити жіночий одяг.
3
Одягаючи хлопчика , зверніть увагу на те, що в його гардеробі мають бути присутні не тільки більш стримані тони й відтінки одягу, але і достатню кількість яскравих речей. Традиційною одягом хлопчиків є брюки, шорти, сорочки, майки, футболки. Одяг хлопчика також повинна бути актуальною. Неповноцінність в області свого гардероба може викликати комплекси з приводу самооцінки дитини. Проте в деяких випадках хлопчики люблять переодягатися в одяг мами, приміряти її взуття. Напевно, як і дівчатка. В цьому випадку треба показати малюкові, що і чоловічі (жіночі) дитячі наряди можуть бути яскравими і блискучими. По можливості купити кілька казкових костюмів його улюблених героїв і дозволяти надягати їх вдома в певний час. Або влаштовувати іноді театральна вистава будинку. Дитина і зовсім забуде про вашому одязі.
Зверніть увагу
Купуючи новий одяг для малюка, не помиліться в розмірі.