Як зробити макіяж в стилі 1970-х.

В 1970-ті роки особливо популярними стали пудри-бронзанти і автозагари. Якщо використовувався тональний крем, то пудра поверх не завдають, щоб обличчя виглядало трохи блискучим.

1970-ті стали десятиліттям природного минималистичного макіяжу з відтінком засмаги.

Особа

1. Очистіть шкіру ніжним скрабом, нанесіть легкий зволожуючий крем. Сучасні мінеральні тональні засоби дозволять досягти ефекту сяючою, гладкою і здорової шкіри з відтінком засмаги в стилі 1970-Х.2. Дочекайтеся, поки зволожуючий засіб вбереться, потім нанесіть мінеральну основу під макіяж спеціальної великий пензлем. Нанесіть круговими рухами мінеральний тональний крем.3. Растушуйте матовий бронзант на крилах носа, у скронь, під вилицями і по краях особи, щоб надати шкірі відтінок засмаги.

Очі

1. Нанесіть блідо-блакитний або білий олівець для очей на внутрішню сторону століття, щоб очі виглядали більше. Якщо у вас чутливі очі, нанесіть олівець акуратно по зовнішніх краях верхнього і нижнього века.2. Нанесіть блідо-блакитні або тілесні тіні з перламутром або блиском. У 1970-і були популярні рідкі тіні, але можна використовувати і пресовані, щоб досягти потрібного еффекта.3. Нанесіть легкий шар туші на верхні і нижні вії. У 1970-х макіяж очей був мінімальним: туш використовували лише, щоб злегка підкреслити вії, а не подовжити їх або збільшити їх обсяг помітним чином.

Щоки

1. Нанесіть рум'яна персикового відтінку на щоки. Змішайте лінію рум'ян з лінією бронзера, щоб створити ефект сяючого загара.2. Макіяж буде більш природним, якщо нанести рідкі рум'яна на щоки перед нанесенням мінеральної основи.3. Якщо у вас дуже світла шкіра, не використовуйте рум'яна. В цьому випадку бронзер краще нанести тільки під вилиці.

Губи

1. Підкресліть контур губ бежевим або світло-рожевим олівцем. Не виходьте за краї природного контура.2. Намалюйте губи перламутровою помадою або помадою з блиском рожевого відтінку в холодних тонах.3. Нанесіть краплю помади більш світлого відтінку по центру нижньої губи, щоб збільшити її обсяг.