Як зробити каналізацію для дачі.

Жоден заміський будинок або дача не обійдеться без каналізації. Вода на дачі використовується для господарських цілей дуже активно. Як правильно обладнати систему відводу і очистки води? Що для цього потрібно?
Інструкція
1
Як правило, автономна каналізаційна система включає в себе очисні пристрої, домашню мережу сантехнічних пристроїв, дворову мережу.
2
Очисні споруди покликані зменшити забруднення водостоку до необхідних санітарних норм. Очищення знижує концентрацію хвороботворних організмів, перетворює шкідливі органічні сполуки в інертні речовини.
3
У місцевих системах каналізації використовують, як правило, природні системи очистки, які не вимагають по дачі повітря. Такі системи засновані на здатності ґрунту до самоочищення. На першому етапі стічні води відводяться в відстійну камеру (септик) для освітлювання. Другий етап являє собою біологічну очистку води (фільтрацію).
4
Септик або відстійна камера виготовляються у формі колодязя, як правило, круглого або квадратного перетину. Обсяг колодязя визначається витратою стічних вод. Важлива вимога до септик - герметичність - забезпечується матеріалом стін і дна (залізобетон, бутобетон).
5
Будівництво септика включає риття шахти на глибину не менше трьох метрів та її подальшу облицювання бутовим каменем або цеглою. Потім стіни штукатурять цементним розчином. Дно бетонують, а шов між дном і стіною замазують цементним розчином.
6
При експлуатації отстойной камери не можна використовувати хлорне вапно. Чистку камери проводять, як правило, щорічно. Осад видаляється за допомогою погружного насоса. Бажано планувати чистку на кінець осені, що дозволить уникнути неприємних запахів.
7
Фільтруюче пристрій конструктивно виконується з урахуванням особливостей грунту і рівня грунтових вод. Піщані ґрунти вимагають пристрою фільтруючого колодязя. Стічні води проходять фільтр і просочуються крізь грунт, який забезпечує додаткове очищення. Високий рівень грунтових вод вимагає використання спеціального насоса для підйому стічних вод.
8
Домова каналізаційна мережа покликана забезпечити збір і доставку стічних вод від сантехнічних пристроїв. До них відносяться кухонні мийки, умивальники, ванни, душові кабінки і т.д. Від кожного приладу до стояка проводиться фанова труба. Випуск приладів обладнується гідрозатворів (сифоном) для усунення запахів і проникнення газів з каналізації в приміщення.
9
Дворова каналізаційна мережа монтується з труб, що з'єднують випуск з житлового приміщення з системою очищення (септиком, фильтрующим пристроєм і т.п.)
10
В цілому пристрій каналізації на дачі може бути дуже складною справою і вимагає кваліфікованого підходу. Найбільш важливі роботи слід доручати фахівцям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IImpIxDjzWo