Як привітати маму в ювілей.

Ювілей мами - особливий день. Як і всі свята, пов'язані з черговою річницею, цього дня чоловік підводить якісь підсумки, тому просто необхідно, щоб близькі та рідні люди зробили це поведінка підсумків радісним. В круглу дату не хочеться обмежуватися просто подарунком, хочеться зробити ювілей незабутнім, щоб від нього залишилися яскраві спогади. Є кілька способів привітати маму в ювілей, які надовго запам'ятаються винуватиці торжества.
Інструкція
1
Зробіть стінгазету, зібравши фотографії мами за весь період її життя. Щоб можна було безбоязно робити з них колажі або наклеювати на папір, відскануйте всі фотографії з хорошим дозволом і роздрукуйте їх в потрібному розмірі. Текст і вірші краще придумати самостійно.
2
В пакеті Microsoft Office є програма для презентацій - PowerPoint. З її допомогою ви можете зробити віртуальну стінгазету з музичним супроводом. Не забудьте тільки, якщо торжество буде проходити в ресторані, захопити туди крім комп'ютера проектор і аркуш ватману або спеціальний екран, щоб продемонструвати результати ваших старань.
3
При сьогоднішніх технічних можливостях не буде проблемою заздалегідь обійти всіх родичів і друзів з кінокамерою, щоб записати їх привітання. Попередьте їх загодя, щоб вам потім не довелося довго монтувати відзнятий матеріал, втім, з дублями може вийти ще веселіше і трогательнее, їх теж можна буде використовувати. Монтаж і накладення музики можна зробити самостійно, скориставшись спеціальною програмою, наприклад, Corel VideoStudio Pro X3 13.00.
4
Дуже ефектно виглядає рекламний щит з портретом мами і словами привітання. Його можна замовити і орендувати на тиждень.
5
Подаруйте мамі можливість відпочити і розслабитися - купіть їй туристичну поїздку в ту країну або в ті місця, які вона мріяла відвідати. Ніщо не може бути кращим подарунком, ніж приємні спогади, нові враження і радісні відчуття від подорожі.
День народження рідної мами є великим святом і в дитинстві, і в більш зрілому віці. Подорослішавши, ви готові зробити для родительки набагато більше, але не завжди вдається придумати щось оригінальне.
Інструкція
1
Напишіть пісню. Не обов'язково володіти талантом композитора і поета-пісняра, ви можете просто взяти відомий мотив і покласти на нього свої власні вірші. Останні написати вам доведеться. Подумайте, що б ви хотіли сказати мамі в цей день, за що подякувати і що побажати. Увімкніть все це в свою пісню і чиніть її на святкуванні дня народження в присутності гостей. Співати можна акапельну, під гітару або фонограму.
2
Влаштуйте екскурс в минуле. Зберіть фотографії різних часів: дитинство і молодість мами, період вашого дитинства, дорослішання, народження онуків. Далі ви можете вчинити по-різному: роздрукувати фотографії і розвісити їх в рамках на стіні в квартирі мами; зробити слайд-шоу і продемонструвати мамі; підготувати справжнє відео з фотокарток, які будуть змінюватися під музику. Ви можете підписати кожне фото, висловити в словах свою любов і вдячність, написати побажання в день народження. Такий подарунок запам'ятається надовго.
3
Відправте маму в спа-центр. Бажаючи подарувати рідній людині насолоду, зверніться в кращий спа-салон вашого міста. Розкажіть про свою маму, обов'язково вкажіть вік і захворювання, які можуть стати причиною відмови в деяких процедурах. Оплатіть кілька послуг і особисто привезіть її до закладу. Обов'язково дочекайтеся закінчення і довезіть до будинку. Після сеансу масажу, маски, відвідування лазні і обгортань ваша мама не відмовиться від чашечки кави або келих вина.
4
Заповніть квартиру мами квітами. Добре, якщо день народження випаде на будній день і ваша мама піде на роботу або у справах. В цей час ви (можна з родичами) привезете величезну кількість квітів, об'єднаних в букети або поодинці, і розставите їх у вази по всіх кімнатах. Ви можете доповнити букети приємними записками з побажаннями. Прийшовши додому, ваша мама буквально потоне в живих квітах, що буде приємно і несподівано.
5
Подаруйте путівку в країну її мрії. Можливо, ваша мама все життя мріяла кудись потрапити, але їй це не вдалося. Здійсніть мрію - оплатіть подорож в туристичному агентстві, не забуваючи про те, що може знадобитися оформлення візи, чого без одержувача подарунка зробити не вийде. Звичайно, відправляти маму в далеку країну одну і небезпечно, і некрасиво. Оплатіть путівку для обох батьків, або вирушайте відпочивати всією сім'єю.
Корисна порада
Що б ви не задумали, відмінним закінченням дня народження вашої мами буде відвідування ресторану, де її чекатимуть гості - родичі, друзі та близькі люди. Весь вечір вона повинна бути в центрі уваги.