Як привезти меблі.

Відпустка за кордоном - це не тільки свіжі і незабутні враження, а й вишукані сувеніри. А якщо всіх здивувати і привезти з екзотичної країни щось солідніше? Скажімо, предмет інтер'єру?
Інструкція
1
Люди заможні при поїздці в Об'єднані Арабські Емірати не витрачають час даремно, а нерідко наполегливо вишукують в магазинах ексклюзивну меблі для будинку. Вибір меблів тут цілком пристойний, ціни низькі, та й місто Дубаї, до того ж, є вільною від податків зоною. Численні меблі ниє фабрики ОАЕ славляться відмінною продукцією.
2
Меблі з Еміратів зазвичай везуть контейнером. Перевезення по воді коштує близько $ 250 за кубометр. Транспортування повітрям приблизно в два рази дорожче. Додайте сюди два відсотки обов'язкової страховки. Через місяць ваша меблі прибуде в Санкт-Петербург, звідки звичайним фургоном вона буде доставлена в кінцевий пункт (за додаткову плату, зрозуміло).
3
Предметами інтер'єру славиться і Марокко. Дзеркала в ажурних обрамлениях з дерева кращих порід нікого не залишать байдужими. Дуже багато предметів меблів для вас виконають на замовлення і доставлять в будь-яку зазначену вами точку на карті світу за пару місяців. Враховуйте тільки, що виготовлення предметів інтер'єру на замовлення займе не менше двох тижнів. Перевезення морем на європейський континент обійдеться приблизно в сто доларів за кубометр.
4
Дивно, але далекий В'єтнам сьогодні поставляє меблі в різні країни світу в колосальних кількостях. Не останню роль в цьому грає майстерність місцевих умельцев- меблі щиків, а також висока якість деревини. Славиться В'єтнам в першу чергу бамбуковій меблі ю. Везти меблі з цієї країни вигідніше авіарейсом через Казахстан з його низькими митними зборами. Якщо ви вибираєте залізничний спосіб доставки, змиріться з тим, що раніше ніж через місяць ви свою покупку не побачите. Орієнтовна вартість транспортування - десять доларів за кілограм.
5
За правилами авіаперевезень, якщо ваш вантаж великий, то потрібно замовити карго (це вантаж, що летить без вас). Пунктом отримання вантажу є митниця. Термін прибуття - від одного до двох місяців. Ще кілька днів піде на те, щоб розмитнити вантаж. Попередньо вам слід уточнити всі витрати на перевезення меблів, включаючи послуги митниці та страховку. Не виключено, що по зрілому міркуванні ви віддасте перевагу не везти вподобану вам начиння через моря, а спробуєте відшукати щось подібне в тій же Москві.
6
І остання рекомендація: переконайтеся в якості купується меблів. Навряд чи вам захочеться потім виявити, що ви придбали в далекій країні не предмет, виконаний з цінних порід деревини, а звичайну деревно-стружкових плит.