Як зварити яйце в мішечку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

З яєць можна приготувати чимало страв. І навіть зварити яйце можна по-різному. Одним більше подобається яйце круто, інші воліють всмятку або в мішечок. Але в мішечок виходить не завжди. Як зробити, щоб яйце зварилось саме так, як хочеться?
Вам знадобиться
  • Куряче яйце
  • Каструля
  • Сіль
  • Вода
  • Столова ложка
  • Шумовка
Інструкція
1
Яйце в мішечок можна зварити декількома способами. Найнадійніший - без шкаралупи, з великою кількістю солі. Налийте в каструлю води і поставте її на вогонь. Води має бути стільки, щоб яйце в ньому потонуло. В даному випадку неважливо, великий буде вогонь або маленький. Доведіть воду до кипіння.
2
Наберіть жменю солі і киньте її в каструлю. Візьміть столову ложку. Розмішайте сіль. Робити це краще за годинниковою стрілкою. Заважайте сіль до моменту, коли в каструлі утворюється водяна воронка.
3
Вбийте яйце в воронку. Необхідно робити це дуже акуратно, щоб не пошкодити оболонку жовтка. Сіль не дасть розтектися яйцю по всій каструлі.
4
Варіть яйце 4 хвилини. Потім витягніть яйце . Найзручніше використовувати для цієї мети шумовку. Покладіть яйце на тарілку.
5
Яйця, зварені в мішечок, подають гарячими з різними соусами і зеленню. Можна зробити яйця в мішечок з бринзою. Бринзу попередньо необхідно прогріти, потім викласти на блюдо, обкласти яйцями і прикрасити зеленню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tUkgvH2FNok
Зверніть увагу
Каструля повинна бути таких розмірів, щоб можна було скористатися шумівкою. Можна закип'ятити воду і залити нею яйце так, щоб вода його покривала. При цьому варити яйце потрібно 2-3 хвилини. Перед приготуванням яйця необхідно вимити, незалежно від способу приготування.
Корисна порада
Яйце в мішечок можна зварити і іншим способом. Налийте в каструлю або велику металеву кружку холодної води так, щоб яйце було покрито водою. Варіть яйце 3-4 хвилини. Після варіння необхідно охолодити яйце під холодною водою. Недолік цього способу в тому, що важко визначити точний час варіння. Дуже легко отримати яйце некруто або круто.
Яйце в мішечок - ідеальне блюдо для легкого, але поживного сніданку. Його подають з підсмаженими тостами або з соусом, укладають на бутерброд, а іноді навіть опускають в бульйон. Зварити яйце в мішечок можна звичайним способом, а також без шкаралупи. Головне - правильно розрахувати час приготування, щоб яйце знайшло потрібну консистенцію, але не переварилося.
Вам знадобиться
  • яйця;
  • оцет;
  • сіль;
  • таймер.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до варіння, ретельно вимийте яйця. Опустіть їх в каструлю з холодною водою і поставте на плиту. Доведіть воду до кипіння, зменшіть вогонь і тримайте яйця в окропі 4-5 хвилин. Для точного визначення часу скористайтеся таймером. Зніміть каструлю з вогню, злийте окріп і залийте гарячі яйця холодною водою. Після цього шкаралупу можна буде зняти без праці. Правильно зварене яйце в мішечок має м'який білок, а жовток залишається рідким.
2
Можете спробувати й інший спосіб. Закип'ятіть воду в каструлі і обережно, за допомогою ложки, опустіть туди яйця по одному. Засічіть час - вони знаходять потрібну консистенцію через 5-6 хвилин. Не кладіть у окріп яйця, щойно витягнуті з холодильника - через різницю температур вони можуть тріснути, а білок - витекти.
3
Дуже вишукане блюдо - яйця-пашот, зварені без шкаралупи. Налийте воду в каструлю, додайте сіль і оцет, доведіть воду до кипіння. Зменшіть вогонь, щоб вода слабо вирувало. Акуратно розбийте яйце, намагаючись не пошкодити жовток, і вилийте його в ополоник. Помістіть рідке яйце в каструлю з тихо киплячою водою. Варіть 4-5 хвилин. Вийміть готове яйце-пашот шумівкою і відкладіть на тарілку. Якщо потрібно приготувати кілька порцій, варіть яйця по черзі, щоб не зіпсувати їх форму. Подавайте з підсмаженими тостами і соусом на основі гірчиці.
4
Пашот можна зварити і в бульйоні. Замість води закип'ятіть кістковий або м'ясний бульйон, додайте в нього оцет і сіль. Зменшіть вогонь і випускайте з тихо киплячу рідину яйця по одному. Варіть 4-5 хвилин, виймайте шумівкою. Такі яйця можна подати зі сметанним соусом і грінками або ж додати їх в тарілку з бульйоном або супом.
Корисна порада
Час варіння яєць залежить від їх величини. Дуже дрібні яйця потрібно варити менше - від 3 до 4 хвилин. Особливо великі знайдуть потрібну консистенцію пізніше. Щоб уникнути помилки, спробуйте зварити одне яйце з партії - так ви дізнаєтеся, скільки хвилин буде потрібно для досягнення ідеальної консистенції інших.