Як підібрати диски по шинах.

Шини та диски для машини - це, перш за все, безпека вашого руху на автомобілі, а також безпеку ваших близьких і попутних водіїв. Крім функцій безпеки диски і шини авто виконують ще й ряд інших функцій, таких як збільшення терміну служби автомобіля, раціональний витрата палива, зовнішній вигляд. Щоб ви відчували себе повністю комфортно, невимушено і в безпеці на дорозі, необхідно правильно вибирати колеса для авто.Подобрать диски по шинам - це завдання не з легких, тим більше коли ви не професіонал, а всього лише автолюбитель. Ми постараємося допомогти вам у цьому питанні.
Інструкція
1
При виборі дисків по шині необхідно визначити ширину обода колеса. Для тих, хто не знає, як це зробити, хочемо додати, що ширина обода повинна бути менше ширини шини в профіль на 25%.
2
Наведемо приклад. Вам потрібні диски під шину з вимірами 195/65 R15, тобто ширина шини в профіль буде 195 мм. Слід цю ширину 195 мм розділити на 25,4, після чого відняти від отриманої величини 25%.
3
Може вийти занадто велике число, його слід округлити до найближчого стандартного значення. В результаті ми отримуємо 6 дюймів (195 мм = 7,68 дюйма). Таким чином, наша мета - визначення обода - виполнена.Обод в 6 дюймів потрібен для даних размеров.Как з'ясувалося, підібрати диски по шинам не складе ніяких труднощів навіть незнаючому людини, до Приміром, дівчатам, які зазвичай мало розбираються в автомобільних запчастинах.
4
Пам'ятайте, крім правильного вибору потрібен ще й правильний монтаж, від чого також буде залежати ваша безпека. Для цього ми рекомендуємо звертатися до хороший сервісний центр вашого виробника, або той, який зарекомендував себе на ринку автомобільного обслуговування.
5
Крім цього, ми порадимо автолюбителям вибирати шини та диски відомих торгових марок і виробників, які дають гарантію своєї продукції, а відповідно і гарантію вашої безпеки на дорозі. Намагайтеся вибирати для свого автомобіля диски і шини стандартних розмірів, передбачені автовиробником саме для вашої марки машини.