Як замінити пильовик.

Пильник - це гумово-технічний виріб, предохраняющее проникнення пилу, бруду і вологи до поверхонь тертьових деталей. Завдяки подібним виробам, забезпечуються умови більш тривалої експлуатації різних вузлів і механізмів автомобіля. Але це твердження справедливе лише доти, поки пильовик зберігає свою цілісність, і у випадках виявлення в ньому тріщин або поривів, його слід замінити якомога швидше, не відкладаючи «справу в довгий ящик».
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Пильник і встановлені в різних місцях автомобіля, в їх число входить: вилка зчеплення на коробці передач, кермові тяги і їх наконечники, кульові опори, шарніри рівних кутових швидкостей («гранати») та інші.
2
Найбільш складно, на думку більшості автолюбителів, здійснити заміну пильовика на ШРУС автомобіля з переднім приводом. Тому більш детально зупинимося саме на цьому варіанті ремонту.
3
Припустимо, що автомобіль вже встановлений на рівній майданчику, стоянкове гальмо у вас затягнуть до кінця, під задні колеса вами підставлені упори, а потребує ремонту сторона автомобіля вивішена і встановлена на надійної опори. Для полегшення виконання процедури по заміні пильовика - зніміть переднє колесо.
4
Далі Ступичний ключем відкручується гайка кріплення підшипника маточини колеса. Відкрутивши її, вийміть з-під гайки наполегливу шайбу.
5
Ключем на 19 мм відкручується гайка кріплення наконечника рульової тяги до поворотної цапфе, і за допомогою знімача рульова тяга від'єднується від зазначеного вузла.
6
Після від'єднання від стійки нижньої кульової опори, вона відтягується на себе доти, поки зовнішній шарнір не вийде з зачеплення з маточиною.
7
Звільнився приводний вал витягується з коробки зміни передач і поміщається на верстак, на якому надалі і проводиться заміна пильовиків.
8
Після демонтажу двох хомутів кріплення старого пильовика, шарнір рівних кутових швидкостей знімається з вала привода і ретельно промивається в гасі або дизпаливі. Потім в нього закладається свіжа мастило, і новий пильовик вузькою стороною надівається на вал приводу і вивертається, після чого ШРУС стикується з валом і на нього надівається широка сторона пильовика.
9
Затягши на новому пильовику хомути, здійснюється подальша збірка розібраних раніше деталей у зворотній послідовності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1nHZq6Usze4